2726
موهای منم داغونه چون تابستون و زمستون باید خشک خشک کنم سینوزیت دارم چون

آخ اخ اخ .من هم داشتم. اما خوب شدم. ولی خوب باید مراعات کنم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

یه چیز عجیب که من اینجا دیدم و تا الان هم تو شکش  هستم، تاپیکی بود که یه خانم نوشته بود،  خواهر کوچکترش که متاهل هم بوده، با شوهرش رابطه داشته.

این هم فهمیده بوده و به شوهرش و خواهرش میگفته ولی اونا انکار میکردن،  خیلی داغون بود ولی تاپیکش ترکید.

از اون به بعد خیلی ذهنم درگیره. آخه خیانت خواهر به خواهر رو کجای دلمون بزاریم؟؟؟؟

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

27 ساله نوه داشت.  ۲۴ ساله ۴ تا بچه.  ۱۶ ساله ۲ تا بچه

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
یه خانمی هم تاپیک زده بود برای نامزدم یه ست بادگیر گرفتم بنده خدا پولشم به زور جور کرده بود حالا پدر ...

وای اینو نگو رو اعصاب من بود نامزدش . یعنی دست من میدادن پسره پررو رو جر میدادم 

2728
متوجه منظورتون شدم عزیزم ،ظاهرا شما برداشت دیگه کردید اون‌اقاهه هم خیلی خیلی متشخص هست واصلا چش چرو ...

من شخصا مخالف این کارم ولی دلیل شما واقعا قابل درکه برام و با شلوار کوتاهم کنار میام چون میگم کل دلایلتون واقعا موجه بود.

فقط سوالی که دارم مانتوهای کوتاه و ... هم جز همین میشه ؟ مثلا ادم تو این گرونی بره یک مانتو بخره یکم تو خونه جلو شوهرش بپوشه؟؟؟؟

و خوب مثلا تیپ بیرونی تو خونه یعنی با مانتو و دوسری و شلوار جلو شوهرشون تو خونه میچرخن؟ اینکه میگید مثلا شلوار کوتاه کاملا برا من قابل درکه من خودم خیلی بی حجاب نیستم خیلی هم پوشیده نیستم معمولی ام اما نمیتونم هضم کنم تیپ بیرونی تو خونه رو 

آخ اخ اخ .من هم داشتم. اما خوب شدم. ولی خوب باید مراعات کنم 

چجوری خوب شدین؟ من هرچقدرعایت میکنم بازم یجوری اذیت میشم 

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده

از چیزهای عجیب دیگه هم که دیدم طرف میاد میگه من اینو خریدم به نظرتون خوبه؟ ( اونا که میگن این خریدهامه منظورم نیست)  

خوب اخه تو که خریدی ، ایرانم که نود و پنج درصد مغازه ها عوض نمیکنن ، خودتم میدونی اون مغازه صددرصد عوض نمیکنه چرا نظرسنجی میکنی که ممکنه نتیجه اش این بشه که اون خریدت از جلو چشمت بیفته ؟؟؟؟؟

حداقل قبلش نظرسنجی میکردی 

یه بار دلم درد میکرد گفتم پیتزا خوردم دلم درد میکنه بعد یه نفر گفت چرا داری پز میدی که  پیتزا خ ...

ببین منم لایکت کرده بودم ولی همون اول اگه نکرده بودم الان میکردم یکم بیشتر حرص بخوری 😅😆😂😃😄😉

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
27 ساله نوه داشت.  ۲۴ ساله ۴ تا بچه.  ۱۶ ساله ۲ تا بچه

عالیه پس من چقدر عقب مونده ام تاحالا فکر میکردم زود ازدواج کردم و زود بچه دارشدم😅😅😅😅😅😅

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
من از اونام که تو سینک بدم میاد جز ظرف و میوه وسبزی چیزه دیگه ای بشورم.اما وقتی آشپزی میکنم مثلا پیا ...

منم دقیقا مثل شما فکر میکنم، اصلا وسواس نیستم به خدا، کلی به نظرم آب دهان آلوده ست.

آخه ی چیزای فضایی از ثروت شوهرش تعریف میکرد و بعدش میف توخونه زندانی ام مث ابنبات چوبی بود داستانش و ...

عسل يا همون مهتاب رو ميگي

ااخر كار لو رفت دروغگو بود پيج اينستاي كل فاميلاش  وخودش افتاد تو دس بچها

2706