2737
2734

ی خانمی بود ب شوهرش رجوع کرده بود دوباره ازدواج کنن عکش تی شرت و شلوارک جین میذاطت میگفت میخام برم میهمونی مهم میخام تیپ اسپرت بزنم هرچی گفتم بخدا اینا لباس خونه اس گفت تو چ میدونی تیپ اسپرت چیه برو همون کت پولکیتو بپوش😤😤😤یکی هم میگفت شرکت نفت کار میکنم و استاد دانشگاهمم و فلان ماهی هفت هشت دست مانتو و کیف و کفش میخرم ب نظر شما من ولخرجم!!!!خلاصه ک کاربرای عزیز ناک اوتش کردن با در اوردن دروغاش😃😃😂😂😂

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اینکه وقتی سایت به شکل فعلی درومد عده کثیری از نی نی سایت خداحافظی کردن و رفتن 

و هر لحظه یه تاپیک با عنوان من نی می سایت خودمو میخام یل نی نی سایت صورتی من کو ...

انقدر گفتن که قهر کردن و رفتن

حالا انگار شکل ظاهری اینجا اثرش چیه یا مهمه🙄

😂ما از پدرو مادرش نمیگیریم بزرگوار  عروس خانم و اقا داماد قبل از عروسی میرن بازار هر وسیله و ...

چون واس دخترشون بنطرم‌ارزش قاعل نمیشن و فقع مبخان ردشون کنن و واس پسر و عروس ارزش میشن خرج میکنن

یروز حقیقت دهن ب دهن‌میچرخع و حکایتی میشع ک همع شنیدن/♡
😂ما از پدرو مادرش نمیگیریم بزرگوار  عروس خانم و اقا داماد قبل از عروسی میرن بازار هر وسیله و ...

حتب اگ‌داماد هم جهاز کم‌بگیره تو رسم شما مصلن سرش منت هست ک کم داده هیچ ربطی نداره این بی فرهنگی تو تمام اقوام هست ولی حداقلش تو توار ما دختر دوستن واس دختر ارزش قاعل میشن خرج میکنن واسش مفت مفت از خونشون بیرون نمکنن

یروز حقیقت دهن ب دهن‌میچرخع و حکایتی میشع ک همع شنیدن/♡
2738

امروز یه تاپیک دیدم خانومه گفت که میخواد ادرار بریزه تو چای شوهرش که محبتش زیاد بشه.استرس داشت😲😲😲

این 👇آدرس پیج اینستاگرامم هست دوست داشتی سر بزنید.nadela.ceramicیا به فارسی سرچ کن ناداِلا 

پری این تاپیکو بزار تو حذف تاپیک

اینا چرا ول نمیکنن

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

بچه هاااا قادر رو یادتونه😂😂

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 

همین قادر یه بار تاپیک زده بود که رفتیم بیرون و دوتا پیتزا خوردیم با نوشابه۵ تومن 😳😳😂😂

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 
هقته به هفته که وخبه. یه خانمی یادمه گفته بود دو هفته یبار میره حمام، باور کن الان فکر کن بیشتر از ش ...

من همین جا گفتم که یه خانومی میگفت واسه اتمام پریودیش میره حموم تااااااا ماه دیگه باز واسه پریودی دیگش!!!تازه میگفت من لباسام زود به زود عوض میکنم فقط حموم نمیکنم😞😞بچه شیرخواره هم داشت...

2706