2726

تو یه تاپیکی یه کاربری گفت شوهراازشکم زن باردارشون حالشون بهم میخوره تااومدم جوابشووتجربه خودموکه باردارم بهش بگم استارترش تاپیک وقفل کرد

طرف صحبت من استارترهست.پس تحمل نظرمخالف نداری شلوارتوبکش روسرت وخف.

یه کاربر هم بود که به شدت براش ناراحت شدم هنوزم گاهی فکر میکنم فوق العاده ناراحت میشم کاربر تحصیل کرده و باشخصیتی بود همرش هم همینطور اما متدسفانه بعد ازدواج پی به اختلال همسزش (بیماری جنسی) برده بود کلی هم اطلاعات داشت و روانپزشک و روانشناس رفته بود اما همسرش بهبود چندانی پیدا نکرده بود 

خیلی غمگین شدم این تاپیکو خوندم😞

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یکی از عجیبترینها اونایین که رختخوابشونو تو سایت پهن میکنن... 😕😕

تازه یه چیزیم میگی میگن ناراحتی برو بیرون از تایپیکم..😂😂

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
تاپیک جیش چرخشی اونکه جاریش جوشا مادرشوهرشو کند بعد دستاشو لیس زد اونکه گف رفتیم مسافرت جاریم لباس ...

ارره اون جوش خیلی تو ذهنم موند

میگفت لیس زده گفته مگه شما مریضی که بشورم

بعدشم.گفت کفش خکاهرشوهرم با دستش تف زد و تمیز کرد خخ

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...

یه بار یه نفر تاپیک زده بود میخواست وسط اتاق تو خونه فرش بشوره  

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

یکی از عجایب اینجا این بود که من فهمیدم سینک خیلی مکان مقدسیه... و اگر کسی در آن وضو بگیرد یا مسواک بزند باید آنرا با اسید شسته یا اصلا آنرا عوض کنیم... در این حد😕😕

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
گویا درست فرمودن این بانوی پاک دامن جدا بدون شوخی هر چی حرابه آس می زنه زیاد دارم می بینم

یکیش من تاحالادست نامحرم بهم نخورده کوخوشبختی؟؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

همین امشب یکی تاپیک زده هفته ی ۲۸ بارداریم ، چی بخورم یا چیکار کنم که زودتر دردم بگیره . کااااملا هم جدی میگفت و اصلا نگران نوزاد نارس نبود 😶

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
توی یه تایپیک خوندم خانمه نوشته بود شوهرم سردمزاجه فقط دو بار در هفته رابطه داریم ساعت دو نصفه شب بو ...

وااااای خدا من 🤣🤣🤣🤣

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...
یکیش من تاحالادست نامحرم بهم نخورده کوخوشبختی؟؟

می گم دیگه چند تا دیدم هر ماه ی دوس پسر داشتن  اخرم با ی چشم و گوش بسته ازدواج کردن بعد چند تا دیدم خدایی سالم ی خانمیم تو اینجا طفلی سالم شوهرش زن می فرسته برا عربا و خودشم دو تا صبغه داشته این فهمیده ا سالم ازدواج کرده طفلک

سلام به همه

من سال ۹۱ و ۹۲ عضو نینی سایت بودم اما بخاطر درس و کارم از نینی یار خواستم لغو کاربریم کنند تا به زندگیم برسم بسه که معتاد نینی سایت بودم

الانم چند وقته خواننده خاموشم بخاطر این تاپیک دوباره عضو شدم😁😁

یه تاپیک بود ک از سال ۸۹ بود که خنده دار ترین خجالت اورتین سوتی تون چی بود؟ که خیلی باحال بود

2706