2137
2106

من ب دعاها و دلای پاکتون ایمان دارم

برا شفای پسرم و خوب پیش رفتن جراحیش...حمد شفا بخونید

تو این شرایط بد بیمارستانا مجبوری اوردمش

توروخدا دعاش کنید

خدا عوضتون بده....

خدایا شکرت..

ایه الکرسی وحمد خوندم خداشفا بده

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
مشکب زود بسته شدن درزهای جمجمه داره و باعث دراز شدن سرش شده

چند سالشه؟صلوات فرستادم

هر پرهیزکاری گذشته ای داردو هر گناه کاری آینده ای پس قضاوت نکن میدانم اگرقضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم... دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند .در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم...! محتاط باشیم در سرزنش و قضاوت کردن دیگران وقتی نه از دیروز او خبر داریم، نه از فردای خودمان
2165
2183
۱۵ماهش

وای خدا.انشالا سالم میاد بیرون نگران نباش عزیزم...

هر پرهیزکاری گذشته ای داردو هر گناه کاری آینده ای پس قضاوت نکن میدانم اگرقضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم... دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند .در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم...! محتاط باشیم در سرزنش و قضاوت کردن دیگران وقتی نه از دیروز او خبر داریم، نه از فردای خودمان

انشالله که به حق حضرت رقیه عمل خوبی داشته باشه 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)