2410
2553
خالم بعد زایمان اخرش افسردگی بعد زایمان گرفت بخاطر رفتار بد خواهر شوهراش افسردگی گرفت عین دیونه ها ش ...

چ وحشتناک 

دلیل جدا شدن از خانوم سابقشو نمیدونستین شاید ب همین خاطر بده دخالت های بی جا و بدرفتاری شوهرت خالتون 

خداروشکر ک حال خالتون خوبه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

هرچه خدا خواهد همان شود.

برادر شوهرم میخاست زن بگیره.مادر شوهر خدا بیامرزم میره تو خواب خواهر شوهرم بهش پارچه سبز میده میگه بده به فلانی عروسمه.(نوه برادرش.این خانم از سادات هستند)خواهر شوهرم به برادر شوهرم اطلاع داد.زرادر شوهرم قبور نکرد.گفت اصلا و ابدا.ما حدو ۵یا ۶ جا خواستگاری رفتیم اصلا جور نشد.اخر سر هم همون جایی که مادر شوهرم گفته بود رفتند به ۱هفته نرسید که کاراشون جور شدو عقد کردند.خدارو شکر الان هم دوتا گل دختر دارند😊😊

😍😍😍😍😍😘😘😘
چ وحشتناک  دلیل جدا شدن از خانوم سابقشو نمیدونستین شاید ب همین خاطر بده دخالت های بی جا و بدرف ...

نه دلیلشو نمیدونستیم زن اولشو وقتی برده خونه مادرش اونجا طلاق داشته کسی چیزی نگفته بخدا اینا خیلی بی وجدان بودن یادمه زن اولشم خیلی خوش اخلاق و مهربون بود الان ثابت شد خود اینا بد هستن 

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی
B nazar mn qesmati vojod ndre.ma khodemun ayande ro misazim ba kar hay khoob va badmun

ببخشید عزیزم قصد جسارت ندارم ولی میشه بپرسم چرا بعضیا مثه شما کلمات فارسی رو با حروف انگلیسی مینویسن؟؟واقعا برام سواله مسخره نمیکنم چون نه زبونتون انگلیسیه اینجوری نه فارسی

2714
نه دلیلشو نمیدونستیم زن اولشو وقتی برده خونه مادرش اونجا طلاق داشته کسی چیزی نگفته بخدا اینا خیلی بی ...

واقعا جا تعجبه ی مرد نتونه زندگیشو نگه داره 

چی بگم بخدا انشالله خدا دل شاد و سلامتی کامل ب خالتون بده

واقعا جا تعجبه ی مرد نتونه زندگیشو نگه داره  چی بگم بخدا انشالله خدا دل شاد و سلامتی کامل ب خا ...

انشاالله عزیزم ممنون گلم

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی
هرچه خدا خواهد همان شود. برادر شوهرم میخاست زن بگیره.مادر شوهر خدا بیامرزم میره تو خواب خواهر شوهرم ...

بعضي موقع ما ميگم چرا اين همه دعاميكنم نذر ميكنم ازدواجم جور نميشه ؟ ماشالله فاميلا هم تا ادمو ميبينن متلك بار ادم ميكنن من يه خواهر ازخودم كوچيكتر دارم ٧ سال، همش ميگم اون ازدواج كنه زودتر از من چقدر سخته كاش خدا بخت منو زودتر از خواهرم بازكنه😔😔😔😔

بعضي موقع ما ميگم چرا اين همه دعاميكنم نذر ميكنم ازدواجم جور نميشه ؟ ماشالله فاميلا هم تا ادمو ميبين ...

ان شاا..هرچی خیره همون میشه.بسپار دست خود خدا.ان شاا..درست میشه.ان شاا..یه همسر خوب پیدا کنید هم خودتون هم خواهرتون

😍😍😍😍😍😘😘😘

من ب قسمت و تقدیر کاااااملا اعتقاد دارم اینکه میگن دستوخودمونه با اعمالمونه مثلا قراره بدبخت بشیم اما گاهی با یه حرکت خدا امضای خوشبختیمونو میزنه ولی کلا خیلی اعتقاد دارم ب قسمت

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
2706