2726

نه به هبچ وجه!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۵۰ درصد اره ولی هیچ چیزی تو این دنیا حتمی نیس ادم عقل داره که کیو انتخاب کنه ولی شانس هم تاثیرگذار ...

کاملا موافقم 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 

فکر کنم اره خالم اینقد خواستگار داشت همه رو رد کرد بعد پسر عموش بعد طلاق زن اولش اومد خواستگاریش بله گفت خالم باهام ازدواج کردن بعد گذشت ۵ سال با ۳بچه جدا شدن 

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی
😕چراااا

خالم بعد زایمان اخرش افسردگی بعد زایمان گرفت بخاطر رفتار بد خواهر شوهراش افسردگی گرفت عین دیونه ها شد شوهرش با خالم بد رفتاری میکردن کتکش زدن بد بختش کردن  خالم که افسردگی داشت دست به کاریی نمیزد هر روز خدا کتک میخورد شوهرش بجای این که دنبال درمانش بشه طلاقش دادش ولی خداروشکر خالم چهار ماه بهتره خوبه که طلاق گرفتن

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی
2706