2737
2734
عنوان

یه سئوال از کسانی که سگ دارن

147 بازدید | 13 پست

یکی از دوستامون سگشون یک عالمه بچه دار شده  

یکی از بچه هلش رو داد ما که ببریم تو باغمون

میخوام بدونم همین که تو بلغ باشه نیازی به واکسن و دامپزشک نشون دادنو.... هست؟

به جهت بیماریهایی که به انسان منتقل میشه میپرسم

الان که نوزاده

الهی بگزدم وقتی آوردیمش گریه میکرد

یعنی گریه اش واقعیه؟؟؟؟؟؟؟

من که حالم خیلی بد شد

ولی چون مسیر دور بود نمیشد ببریمش پیش مامانش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما باید واکسینه بشه.

اول بخاطر سلامتی خودش و بعد بخاطر افرادی که باهاش در تماس هستند.

هر سه ماه هم ضدانگل بگیره.

لطفا اگر زیر چهل روزه ش هست خیلی مراقب تغذیه ش باشید.

احترام به دیگران در حقیقت احترام به خود است.
2731

اخ عزیزم ..خیلی بچس مواظب باش گربه یا کلاغ نیاد واسش.دیگه واسش ی دامپزشک پیدا کن ک واکسناشو همیشه ببری بزنه.زود وابستتون میشه خیلی مواظبش باش.درمورد خوراک و خابش مطالعه کن و جای دستشویی هم از الان یادش بده

من سگ دارم ...توله تا مدت زيادى اصلا نبايد زياد تو محيط بيرون باشه الان فصل پاروا ويروس و.... هست واكسناش رو واقعا جدى بگيريد هر ماه بايد زده بشه چه تو خونه باشه چه تو باغ

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
2738
حتما باید واکسینه بشه. اول بخاطر سلامتی خودش و بعد بخاطر افرادی که باهاش در تماس هستند. هر سه ماه ...

خیلی کپچولو

یه هفتش شاید

پس واکسن لازمه

فقط تو باغه ها تو خونه نمیارم

ولی براش جای مناسب درست میکنم

خیلی کپچولو یه هفتش شاید پس واکسن لازمه فقط تو باغه ها تو خونه نمیارم ولی براش جای مناسب درست می ...

خيلى كوچيكه خيلييييييى ! اون تا وقتى شير مادر بخوره پادتن داره بدنش كه بيمارى نگيره وقتى به اين كوچيكى جداش كنيد انواع أقسام بيمارى رو ميگيره چه برسه كه بخوايد تو باغ هم ولش كنيد كاش برگردونيد لا اقل ٣-٤ ماه پيش مادرش باشه

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
خیلی کپچولو یه هفتش شاید پس واکسن لازمه فقط تو باغه ها تو خونه نمیارم ولی براش جای مناسب درست می ...

اگه یک هفته ش هست خیلی خیلی‌ خیلی حساسه واکسن بدو تولد داره لطفا بزنید و حتما تا چهل روز بهش شیر بدید...شیرخشک مخصوص داره اگر نمی‌خواهید اونقدر هزینه کنید شیر پاستوریزه اول یکم بهش بدید اگر واکنش بدی نداشت همونم میشه بهش داد اگر میخواهید سالم بمونه براتون تغذیه ماههای اول خیلی‌ مهمه.

بعد یک ماهگی میتونید بهش تخم مرغ آب پز و سینه مرغ بدید.

غذای خشک‌ سگ هم کیلویی هست میتونید بهش بدید.

گرم نگهش دارید.

آب براش زیاد بذارید.

ببینید ما از چهل روزگی سگ خودمون که نژاد بسیار حساسی هم داره رو از مامانش جدا کردیم و تا الان که دقیقا امروز دو سالش شد حالش خوبه خدارو شکر.

اما تا دوماهگی مراقبت زیاد لازم داره.

بعدش دیگه خیلی راحته.

تازه ما توی آپارتمان هستیم برای شما راحت تر خواهد بود.

اما لطفا تا دو ماهش میشه خودتون مواظبت کنید ازش.

کمی سخت هست اولش اما خیلی لذت بخشه.

ببخشید با سگتون چکار کردین؟

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..