2726
عنوان

بچه ها کیا ایفون دارن ی لحظه بیاین

132 بازدید | 12 پست

من چرا نمیتونم استوریمو کامل بزارم مثلا ی فیلم یک دقیقه ای رو باید تو دوتا سی دقیقه جدا بزارم بعد سی دقیقه دومی اهنگم نصفه میشه خراب میشه من میخوام استوریم کامل باشه اه😔😔😭😭

کابر قدیمیم سه تا کاربریم تعلیق شد😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو واتساپ منظورته؟تو‌واتساپ ربطی به گوشی نداره کلا مدلش همینطوریه دوتا سیانیه یی باید بذاری

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧

من از ایفونمون ب جا تلویزیون استفاده میکنم وقتایی ک از تی وی خستم میرم اونو نگاه میکنم🙃🙃🙃🙃🙃

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
تو واتساپ منظورته؟تو‌واتساپ ربطی به گوشی نداره کلا مدلش همینطوریه دوتا سیانیه یی باید بذاری

نه اخه دوتا سی ثانیه ک میزارم دومی اهنگش ناقص میشه دیوونم کرد😭

تایم استوری محدوده دیگه ۱۵ ثانیست اگه بخوای مثلا فیلم ۳۰ ثانیه ای بزاری میشه دوتا استوری 

یعنی باید پونزده ثانیه ایش کنم قبلا اینطور نبود ک😭