2737
2734
عنوان

راز صافی و شفافیت پوست

8330 بازدید | 23 پست

بچه شما واسه ی اینکه پوست صاف و شفاف و بدون جوشی داشته باشین روزانه چیکار میکنین؟همه نظر بدن

من خودم از ماسک آب برنج و صابون ان جی و ماسک ماست و زردچوبه استفاده میکنم راضی ام

شما چی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اسکراب میزنم بعد حموم کرم دور چشم و کرم آبرسان 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

روغن کرچک

گلاب

شستن صورت روزی دو بار با ترکیب ژل مخصوص شستشو+ابلیمو+عصاره خیار

💜دانشجوی زبان انگلیسی هستم و مدتی در زمینه فشن دیزاینر کار کردم (فشن دیزاینر=آشنایی با انواع مدل های مانتو و شلوار و ست کردن)_عکاس هستم _سوال در خصوص هر کدوم داشتید بپرسید ازم_خیلی هم مهربونم💜نزدیک به سه سال خواننده ی خاموش بودم(تمامی درخواست های دوستی پذیرش میشوند)
2738
میشه طرز استفاده رو بگی عزیزم و همرو خواصشون توضیح بدی استارتر

مخلوط ماست و زردچوبه برای شفاف شدن میزاری رو پوستت بمونه نیم ساعت بعد بشور

آب برنجم کره ای ها واسه صافی پوست استفاده میکنن منم شنیدم استفاده کردم

آب برنجی رو ک میخای دم کنی رو بریز تو آب پاش بپاشون ب صورتت ماساژ بده بزار بمونه ۴۰ دیقه بعد بشور عزیزم

ماسک خاک رس رو توضی میدی

یه ماسک آمادس که حالت پودری داره،از عطاریا باید بگیرین،بگین ماسک خاک رس می‌خوام.

بعد مناسب با پوستتون باید با آب یا آبلیمو یا روغن زیتون قاطیش کنین و بزنین رو پوستتون.

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
روغن زیتونو با آبلیمو و شیر قاتی میکنم میزنم به صورتم

روغن و آبلیمو که حل نمیشن با همدیگه،چه ماسک عجیبی،ابلیمو با شیر؟

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
2706