2726
عنوان

فرداشب ... لیلة الرغائب اولین شب جمعه ماه رجب است

| مشاهده متن کامل بحث + 2459 بازدید | 292 پست
گفت زیاد میاد سایت واسه همین رفت 

واقعا حیف.خیلی خانوم مهربون و با محبتی بود امیدوارم هرجا هست شاد باشه.ناراحت شدم که نیست

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا حیف.خیلی خانوم مهربون و با محبتی بود امیدوارم هرجا هست شاد باشه.ناراحت شدم که نیست

درسته بی معرفتی کرد که رفت خیلی دختر خوبیه

@باشکوه‍ نیستی دیگه که   

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   
بعد اینکه باید برا هر کدوم یه سلام جداگانه بگم بعد باز پاشم نیت کنم همون نماز رو بخونم؟ یا اینکه پش ...

هر دو رکعت که تموم میشه باید سلام داد بعد نماز بعدی . .. دقیقا خود نماز صبح هست فقط نیت و تعداد سوره ها فرق می‌کنه .. قنوت که مستحب هست اگر قنوت بجا آوردین همون رکعت دوم باشه ولی اگر در دستورش قنوت نیست یعنی اجبار به دعای قنوت نیست 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2728
@ddddd444     @nans     @mdds     @600     @متول ...

سلام عزیز دل

این هفته که دانشگاه تعطیل شد اومدم مشهد

اصلا دستم به گوشی و نی نی سایت نخورد  

مرسی که یادم بودی

انشالله همه حاجت روا شیم  

در طریق عشقباران، مشکل آسان کجا؟  

خانما برای رسیدن به آرزوم دعام کنین 

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘

لطفااااااااااا التمااااااااااااس دعا 

۱۳۹۹/۳/۲۵فهمیدم باردارم و بی بی چکم مثبت شد الهی قسمت همه منتظرا خاله ها دعاکنید بچه من صحیح و سالم بیاد بغلم خدایا شکرت ک لایقم دونستی خدایا مواظب هدیت هستم  حتی بیشتر از جوووونم خدا جونم مررررسی واسه اینک همه چی خوب پیش بره میشه ی صلوات مهمونم کنید حاجت رواشید❤

خواهش میکنم از همتون واسه منو یکی از دوستام به اسم مینا دعا کنین امشب، خیلی التماس دعا داریم انشاالله همه حاجت روا بشیم، منم به یادتون هستم توروخدا مارو یادتون نره خیلی حاجتمون مهمه دعا کنین اجابت بشه زودتر ممنون

الهی هر کس هر حاجتی داره خود خدا اجابتش کنه به حق پنج تن، خواهش میکنم واسم دعا کنین خدا و ائمه حاجتمو بدن خیلی محتاج دعام  
@girnade   @دخترگلگلی   @باران13955    

ممنونم عزیزم

بچه ها توروخدا برا من دعا کنین. اینقدر تو خونه بهم طنه میزنن. خیلی خیلی خیلی دلم شوسته

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین....

اکشف الکربی بحق اخیک الحسین....

خدایا من تورو به ناامیدی حضرت عباس قسم  دادم. زمانی که یه چشمش به خیمه ها بود یه چشمش به مشک آب....

تو ناامیدم نمیکنی چون حضرت عباس پیشت خیلی آبرو داره....

2706