2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=125963669]کلا رسمه تو خانوادشون😕😕 مامانشم 11 سالگی ازدواج کرده یا خودش

فکر  کنم دوتاشون😕 میگه از 8سالگی هم خواستگار داشتم😕 اخه کی میره خواستگاری بچه😕

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2728
حالا من اونقدر کشته مرده ازدواج نبودم داداشم ۱۵ سالشه دیوونمون کرده برید برام زن بگیرید😑😑😑

نکنه میخواین بگرین😕😕 بگو شوخیه😕😕😕

فکر  کنم دوتاشون😕 میگه از 8سالگی هم خواستگار داشتم😕 اخه کی میره خواستگاری بچه😕

خیلیا 

بعضیا تفکرشون اینه سن کم بگیرن تا با اخلاقیات خودشون بارش بیارن و تربیت کنن مثلا 

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
تو ۸ سالگی اومدن خاستگاریم داشتم سر دسته گل با داداشم دعوا میکردم فکر کنین😂😂😂

دیگه سنت خیلی کم بوده واقعا 

هنوز بچه بودی من 8 سالگی نمیدونستم ازدواج چیه تا 14 یا 15 بودم سر داوردم

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
خیلیا  بعضیا تفکرشون اینه سن کم بگیرن تا با اخلاقیات خودشون بارش بیارن و تربیت کنن مثلا& ...

دیگه  هشت ساالگی و   11سالگی نه دیگه باز  17خوبه😐😐 بااین حساب من پیر دخترم😐

2706