2726
عنوان

سوال مهم ۲

196 بازدید | 10 پست

چرا خیلی از هموطنان وقتی راننده تاکسی ۵۰۰تومن خرد ندارم یا گرون میگیره عصبی میشیم فشارخون میره بالا ولی وقتی یه لباس رو ۴۰۰هزار تومان گرون می‌خریم رومون نمیشه به فروشنده اعتراض کنیم و سعی میکنیم خودمونو با کلاس نشون بدیم؟

چون قیمت تاکسی مصوب هست

در ضمن عصبی نمیشم

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون لباس رو ب انتخاب خودش میخره ولی تاکسی با میل خودش رفتار میکنه و ممکنه حتی نرخ رو هم الکی بالا ببره.اونایی ک صادقن توش حرفی نیس ولی دزد هم زیاد داریم.من خودم شده ک پول باقی مونده رو ببخشم ولی اون قیاس خوبی نیس

چون نرخ تاکسی مشخصه و حق نداره بیشتر بگیره...لباس رو میری انتخاب میکنی میتونی قیمتش رو قبل خرید چک کنی 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
کدوم دانشمندی لباسو ۴۰۰ هزار تومن گرون تر میخره؟حتی کسی که پول مفت داره همچین کاری نمیکنه

یک نمونه ش یه کت و شلوار رو خریدم ۵۰۰ از اشنامون تو تهران که از ترکیه میاره و ۵۰۰به مغازها میفروشه اونا هم ۱۵۰۰تا ۲میلیون به مصرف کننده میفروشند

یک نمونه ش یه کت و شلوار رو خریدم ۵۰۰ از اشنامون تو تهران که از ترکیه میاره و ۵۰۰به مغازها میفروشه ا ...

اون گرون تر نمیخره مجبوره میخوره تمام کالاهایی که میخری از میوه و شیر و .....همه سود واسطه ها رو میپردازی 

میتونی بری سیب و موز و خیار و...هر کدوم و از سر زمین بخری؟میتونی گاو بخری بدوشی شیر و ماست بگیری؟میتونیگله گوسفند داشته باشی؟نه پس مجبوری با واسطه و چند برابر قیمت اولیه بخری