2726
خب چی باعث میشه که طرف شعورش بره بالا ، شما از کجا میدونی کسی که شرایط تحصیل رو نداشته شاید از جای د ...

من که نگفتم اونایی که تحصیلات ندارن شعور ندارن که 

نظر من اینکه تحصیلات باعث میشه فهم و شعور بالا بره همین اصلا قصد توهین به بقیه نداشتم و خیلیا هستن که سواد ندارن ولی طرز فکر بالایی دارن

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید
بستگی به دانشگاه داره  همین که با چند تا استاد خوب هم صحبت بشن کافیه

آفرین اصلش معاشرت با همین استاداست که ممکنه استادی باشه که بیشعور ترین شخص جامعه باشه که تعدادشون کم هم نیست که میان برای دریافت نمره از دانشجویانشون درخواست رابطه میکنن که نمره بهشون بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آفرین اصلش معاشرت با همین استاداست که ممکنه استادی باشه که بیشعور ترین شخص جامعه باشه که تعدادشون کم ...

این حرفا برای استادای دانشگاه های پیام نور یا بعضی از آزادها هستن

استادای دانشگاه های خوب خیلیم شعورشون بالا اصلا همه‌ی اینا از طرز صحبت کردنشون مشخصه

آفرین اصلش معاشرت با همین استاداست که ممکنه استادی باشه که بیشعور ترین شخص جامعه باشه که تعدادشون کم ...

ببخشید جسارتا شما چند سالتونه؟؟؟

عزیزم من بیست و پنج سالمه و وکیل رسمی دادگستری هستم تا الانم هرچی آدم باسواد و تحصیل کرده دیدم همشون ...

واقعن کسی ک شعور نداره و تحصیلات داره نشونه بی فرهنگی خودشه منم با هر کس ک تحصیلات داره برخورد داشتم همه با شعور بودن چون کسی ک درس خونده میتونه طرفشو بفهمه زبون میفهمه 

این حرفا برای استادای دانشگاه های پیام نور یا بعضی از آزادها هستن استادای دانشگاه های خوب خیلیم شعو ...

عزیزم چرا این حرفو میزنی 

استادا توی همه دانشگاه ها مشترک هستن ربطی ب آزاد و پیام نور نداره 

واقعن کسی ک شعور نداره و تحصیلات داره نشونه بی فرهنگی خودشه منم با هر کس ک تحصیلات داره برخورد داشتم ...

منم همینطور با کسی که تحصیلات داشته مواجه شدم خیلی سطح فکرشون بالا بود و واقعا باشعور بودن

اگه بخوام واضح تر بگم اینکه من تاحالا باسواد بیشعور ندیدم 

حالا با بقیه کاری ندارم

عزیزم چرا این حرفو میزنی  استادا توی همه دانشگاه ها مشترک هستن ربطی ب آزاد و پیام نور نداره&nb ...

نه عزیزم هیچوقت نمیشه استادای دانشگاه تهرانو با پیام نور یه جای دورافتاده مقایسه کرد هیچوقت نمیشه از روی تجربه دارم اینو میگم

منم همینطور با کسی که تحصیلات داشته مواجه شدم خیلی سطح فکرشون بالا بود و واقعا باشعور بودن اگه بخوا ...

بله دیگه ولی متاسفانه بعضیا نمی‌خوان قبول کنن چرا چون با دیدن یه نفر بقیه رو قضاوت میکنن

2706