2733
2734

سلام دوستای مهربونم حالتون خوبه امیدوارم خوب باشید و شاد ❤❤❤🥰🥰

چند روز هست چند جا خوندم که اگه الکل و...پیدا نکردید از وایتکس و آب استفاده کنید ...وایتکس باعث میشه ریه هاتون حساس شن پس لطفا استفاده نکنید ...من خودم استفاده کردم تنگی نفس گرفتم .....

سرکه خیلی عالی هست ✅شیشه شور هم یه جا خوندم الکل داره و خوبه ولی مطمئن نیستم 🧐🧐🤨🤨

با آرزوی سلامتی برای همه ی مردم جهان 🙏🙏🥰🥰

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سرکه رو گفتن قابلیت ضدعفونی نداره ک؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

منم سفید کننده زدم کارم ب بیمارستان کشید دیشب.... مث من پررررر بووود انقد ک این مورد زیاد بود مشکوک ب کرونا نبود

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2738

سرکه خوبه اللخصوص برااون خونه هایی که دعا دارن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
وای سلام خوبید شما چند روز پیش یادتون افتادم   خیلی خوشحال شدم باز دیدمتون

سلام عزیز دلم ❤❤❤❤❤ممنونم شما خوبین ؟؟

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤
2706