2733
2734

دوسدارم شماره هاشونو پاک کنم 

و از اینستام بندازم بیرون چون من  از خودم و جاهای خوبی ک میرم ، تولدایی ک میگیرم پست و استوری میزارم ( خوشم میاد) 

میترسم ، و روم نمبشه .

مستقیما بهم‌بدی نکردن اما ما یه اکیپ‌بودیم من با یکیشون دعوام شد ( مقصر صد درصد اون بود) حتی فحشمم داد 

ولی اینا از اون روز چسبیدن ب اون یه نفر و همش دورهمی میگیرن و ... یکبارم ب من نگفتن

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولشون کن.منم اینکارو کردم.اولش سخته.ولی اون واقعیارو نگه دار

ینی‌حذفشون کنم از زندگیم؟

2738

وای درکت میکنم 

منم یه دوست دارم خیلی رو مخمه دیگ واقعا کفرمو دراورده دلم میخواد اول بزنمش بعدم باهاش قطع رابطه کنم 😭😭😭😭😭😭😭

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
واقها دوست‌نیستن حسود و بدجنس وو..... فقط تو‌ رودربایستی موندم

بی توجهی کن بهشون نمیتونی پاک کنی

خدایانعمت سلامتی مبداءهمه نیازهاست وعاقبت بخیرے مقصدهمه نیازهاتورابه مهربانیت این دورا به تمامی دوستانم عطا فرماآمین😊

منم دوتا از دوستای مثلا خوبم اینطورین . یه مدت کوتاه باهاشون نبودم نه حرف نه عکس نه پیام . انقدررر زندگیم خوب بود خودم فهمیدم همه انرژیای بد به خاطر اونا بودن . الانم در تلاشم کم کم از خودم دورشون کنم .

زندگیت پر از انرژی مثبت و آدمای درست 😍🌹 ایشالا هر دو موفق میشیم

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
منم دوتا از دوستای مثلا خوبم اینطورین . یه مدت کوتاه باهاشون نبودم نه حرف نه عکس نه پیام . انقدررر ز ...

عززززیزممم فدت