2726

من و همسرم ۵ سال دوس بودیم بی وقفه چندبارم خواستگاری اومده بودا البته...بعد من قهر کردم و گفتم تماممممم...بیست روز یک ماهی خاموش بودم و کلا بلاک بود.

تا اینکه مادرش اینا اومدن خواستگاری و ازدواج کردیم.

😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ول کرد؟چطور بااون دوس شده واینک چرا برگشت؟بعدبرگشتنش چقدطول کشید بیادخواستگاری؟منتظرش بودی ک برگ ...

نمیدونم مامانش خودش توسرش انداخته بود که ازدواج کنه با من بعد یه مدت که دید قضیه داره جدی میشه سرناسازگاری گذاشت 

اونم به مامانش گفته بود باشه ولش میکنم ولی هرروز با یکی دوست میشم البته بعدا اینا رو واسم تعریف کرد

بعد ۶ ماه برگشت منم دیوانه وار عاشقش بودم منتظرش نبودم برگرده چون فکر میکردم دیگه هیچوقت نمیشه باهم باشیم  تقریبا ۳ ماه بعدم اومد خواستگاری

2728
میشه تعریف ی؟

مثلا سر یه موضوعی باهم کات میکردن  بعد دو هفته الی یکماه همو نمیدیدن و ازهم خبری نداشتن ولی بعدش ک آشتی میکردن ازهم قول میگرفتن ک یا دعوا نکنن یا چیزی ک باعث دعواشون میشه رو ب زبون نیارن خلاصه یه تغییراتی توی رفتارشون ب وجود میومد ک باهم ادامه میدادن 

بعضی دیگه از دوستانمم ک بعد از کات و این مسائل ازدواج کردن زندگیشون زیاد خوب نبود اما چند نفرشون خداروشکر پا برجا مونده هنوز 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

من با شوهرم دو سال دوست بودیم تو این مدت زیاد قهر میکردیم و یک هفته نشده دوباره آشتی میکردیم تا اینکه اخرین بار یه دعوای حسابی کردیم هیچ امیدی به بازگشتمون نبود البته اون خودش خواست بره التماسای منم بی فایده بود یک سال و نیم هیچ ارتباطی با هم نداشتیم

اسم تو رو پیشونیه من نوشته شده💓
داداشم الان عقد کردن  تیر هم عروسی شونه  یه سالی دور بودند از هم

میشه بپرسم چند سالشونه برادرتون؟؟ چی شد که شرایطش درست شد؟؟

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
نمیدونم مامانش خودش توسرش انداخته بود که ازدواج کنه با من بعد یه مدت که دید قضیه داره جدی میشه سرناس ...

ینی مخالف بودمامانش؟چیشد ک راضی شد؟فقط با یه نفر دوس شده بود؟

من با شوهرم دو سال دوست بودیم تو این مدت زیاد قهر میکردیم و یک هفته نشده دوباره آشتی میکردیم تا اینک ...

سرچی قهرمیکردین؟اخرین قهرتون سرچی بود؟بعدچن وقت برگشتن؟چرا طول کشید ک بیان واینک باکسی دیگ دوست شده بود؟

ینی مخالف بودمامانش؟چیشد ک راضی شد؟فقط با یه نفر دوس شده بود؟

مامانش دم دمی مزاجه وگرنه اصلا از اول خود مادرشوهرم تو سرش انداخته بود با من ازدواج کنه بعد دید قضیه جدی شده برادرشوهرام فهمیده بودن اونا به شدت با شوهرن حسودی میکنن تو گوش مادرشوهرم پر کرده بودن این الان وقت زن گرفتنش نیس بخوادم زن بگیره من مناسبش نیستم و اینا

اونم کلا مخالف شده بود 

بعد یه مدت که دیده بود شوهرم‌ با کسی دوست شده خودش گفته بود بریم خواستگاری فلانی 

اره با همون یه نفر دوست شده بود ولی دوستیشون عمیق بود تقریبا واقعا خیلی اسیب دیدم با انتخابی که کردم 

الان زندگیم اوکی شده ولی واقعا عذاب کشیدم

2706