1676
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

فک نکنم کسی باشه. کسی ک دوسدخترشوبراازدواج میخواد هیچوقت تنهاولش نمیکنه.من ک هزاربار ولم کرد وبرگشت هی قبولش میکردم تااین ک دوماه پیش دیگه قبولش نکردم هنوداره اصرارمیکنه ک برگردیم بهم. ولی دیگه اعتمادی بهش ندارم اولش خیلی سخت بود الان خداروشکر عادت کردم ب نبودنش

صامته رغم شعَوري بالـ انتهآء... 
میشه توضیح بدی کامل عزیزم؟

من با شوهرم دوست بودیم 

بعد ۶ ماه ول کرد رفت حتی تو این ۶ ماه با کس دیگه دوست شده بود

بعد ۶ ماه برگشت منم که عاشقش بودم قبول کردم البته میدونستم کارم اشتباهه ولی نمیتونستم حریف دلم بشم

بعد چند ماه اومدن خواستگاری و ازدواج کردیم

8
من با شوهرم دوست بودیم  بعد ۶ ماه ول کرد رفت حتی تو این ۶ ماه با کس دیگه دوست شده بود بعد ۶ م ...

چرا ول کرد؟چطور بااون دوس شده واینک چرا برگشت؟بعدبرگشتنش چقدطول کشید بیادخواستگاری؟منتظرش بودی ک برگرده؟ببخشیدسوال زیادشد😁

من و همسرم ۵ سال دوس بودیم بی وقفه چندبارم خواستگاری اومده بودا البته...بعد من قهر کردم و گفتم تماممممم...بیست روز یک ماهی خاموش بودم و کلا بلاک بود.

تا اینکه مادرش اینا اومدن خواستگاری و ازدواج کردیم.

😊😊
چرا ول کرد؟چطور بااون دوس شده واینک چرا برگشت؟بعدبرگشتنش چقدطول کشید بیادخواستگاری؟منتظرش بودی ک برگ ...

نمیدونم مامانش خودش توسرش انداخته بود که ازدواج کنه با من بعد یه مدت که دید قضیه داره جدی میشه سرناسازگاری گذاشت 

اونم به مامانش گفته بود باشه ولش میکنم ولی هرروز با یکی دوست میشم البته بعدا اینا رو واسم تعریف کرد

بعد ۶ ماه برگشت منم دیوانه وار عاشقش بودم منتظرش نبودم برگرده چون فکر میکردم دیگه هیچوقت نمیشه باهم باشیم  تقریبا ۳ ماه بعدم اومد خواستگاری

میشه تعریف ی؟

مثلا سر یه موضوعی باهم کات میکردن  بعد دو هفته الی یکماه همو نمیدیدن و ازهم خبری نداشتن ولی بعدش ک آشتی میکردن ازهم قول میگرفتن ک یا دعوا نکنن یا چیزی ک باعث دعواشون میشه رو ب زبون نیارن خلاصه یه تغییراتی توی رفتارشون ب وجود میومد ک باهم ادامه میدادن 

بعضی دیگه از دوستانمم ک بعد از کات و این مسائل ازدواج کردن زندگیشون زیاد خوب نبود اما چند نفرشون خداروشکر پا برجا مونده هنوز 

❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤
1651