2733
2739

سلام مامانا  بیایین باهم باشیم 

من ۳۷ هفته ام و سونوی ان تی ۲۸ اسفند زده زایمانمو 

ولی مت دوست دارم روز تولد امام علی دنیا بیاد

شماها چند هفته این و تا کی وقت دادنتون

علائمی هم دارین

من گاهی درد پریودی دارم 

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
من ۳۳ هفته ۲۰ فروردین تاریخ زدن ولی با هماهنگی دکترم قرار بر ۸ فروردین شد

بسلامتی میخواهین سزارین بشین 

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بسلامتی خب میزدین نهم یکم لاکچری میشد خخخ۹۹/۱/۹

قربونت مرسی

۹هم خوبه

میترسم شلوغ بشه 

من خیلی استرررس دارم خیلی زیاد شبا خوابم نمیبره ،میترسم برم بیمارستان قرنطینه م کنن دیگه دخترمو و خانواده مو رو نبینم یا میترسم بچه م آلوده به این کرونائه بشه 

2738
قربونت مرسی ۹هم خوبه میترسم شلوغ بشه  من خیلی استرررس دارم خیلی زیاد شبا خوابم نمیبره ،میترس ...

خدا بخیر میگذرونه مراقبه خودت باشه خوش بحالت نینی داری اولیه؟؟؟

تیکرتولد۵سالگی دخترمه😍😍شاید این وسطاتیکره بارداریم شد😜😜
احساس میکنم تو بد شرایطی گرفتار شدم ..وقتی نیستم نگران دخترمم  حالم خیلی بده

بحدا ترس جون خودمو ندارم دختر سه سالم یه ساعتم نمیتونه بدون من باشه خیلی حساسه اگه برم قرنطینه ام کنن یا  سر زایمان اتفاقی برام بیافته بچم نابود میشه

2706