2726
عنوان

اگر از شنبه همه چیز عادی است..

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 41 پست

آرامشتون‌ رو حفظ کنید فقط آمار تی وی‌ رو ضرب‌ در ۳ کنید

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
فکر کنم دیدن مردم میرن شمال ، واسه همین گفتن شنبه تعطیلی تموم میشه ، اکثرا تقصیر خودمونه ، شمال وضعی ...

دقیقا‌ همینه 

نمکی‌ امروز تو خبر‌ ظهر گفت

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا من تا خونه مامانم نمیرم نمی‌دونم چرا باید چوب یه عده رو ما بخوریم اونا نمی‌فهمن این یارو هم نمی ...

معمولا تر و خشک باهم میسوزن ، قانون اجتماعیه

ای کاش همه تو خونه هاشون می موندن تا زودتر کنترل میشد 

با اینکه اصلا طرفدار روحانی نیستم ولی این حرفا رو هم قبول ندارم . بابا رئیس جمهور مملکته ، بیشتر بای ...

متوجه نشدی ،

کاری به احتیاطش نداریم، اینکه گفتن از شنبه همه چیز به روال عادیش برمیگرده مدارس باز میشه و... با این مشکل داریم

2728

تکلیف ما ک بیکار شدیم چیه تازه حقوق بهمتم ک بهمون دادن ازمون بی دلیل کم کرردن توضیحم ندادن هر چی زنگ زدیم به مدیر جواب نداد بعدم ک تعطیل شدیممم من ک اصن راضی نیستم به این تعطیلی چون بدبختیش موند برام و بی پولیش

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 
متوجه نشدی ، کاری به احتیاطش نداریم، اینکه گفتن از شنبه همه چیز به روال عادیش برمیگرده مدارس باز می ...

چرا متوجه شدم ،مردم بخاطر تعطیلی رفتن مسافرت و خرید و ... دیدن فایده ای نداره اینطوری گفتن . ولی ای کاش مثلا میگفتن دو روز تعطیله، بعد دو روز بازم تمدید میکردن تعطیلی رو . اینطوری خیالشون راحت نمیشد و نمیرفتن مسافرت .

حقم داره دخترش اتریشه از چی باید بترسه؟😐😐😐

هر جا که باشی تو فکر توام💕❤💞👫حس میکنم پیشه منی💑💜💗باور قلب من اینه که ما👑💫تا آخرش مال همیم😍😍ماه قشنگ شبام🌼🌹مثل یه خوابی برام💏💏👫👫👫💏
2706