2737
2734
عنوان

💙❤💙 دخترهای دهه هفتاد بیان 💙❤💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 118 پست

اره برا کنکور استادامون مرد بودن به جز زیست که شوخی جنسی میکرد بقیه خوب بودن خیلی معمولی البته بعضی دخترا عاشق میشدن کلاسو به حاشیه میبردن

استاد فیزیکم روز اخر از در کلاس اومد تو بهم گفت فلانی یه گوه خودرم خاصی تو چشاته😐یبارم یکی عاشقش بود براش کیک تولد اورده بود یه تیکه بعد من فشارم افتاد استاده کیکه رو داد من همشو خوردم 😂😂فرداش دختره با استاد قهر کرد که چرا مثلا کیکشو داده من😂😂

🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله داشتیم  یه معلم مرد داشتیم، معلم فیزیک  انقدر اذیتش کردیم که قهر کرد کلا از مدرسمون ...

فکر نمی کردم، دخترها انقدر شیطون باشن،😁😁

بازم شما خوب بودید.

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2731

یه معلم داشتیم مرد بود خیلی سختگیر بود همش دا د میزد ماهم خیلی ازش میترسیدیم یه دفعه اومدکلاس با داد وفریاد به من بیا تخه روپا کن همه روده برشده بودیم فقط داشتیم میخندیدیم داد میزد میگفت چتونه میخندید؟ماهم از ترسش نمیتونستیم بهش بگیم که شرتشو روشلوارش پوشیده خلاصه خودش فهمید داد زد گف نخدین رف بیرون ما یواشکی نگا کردیم خودش نشسته بود داشت میخندید  

قدرتمندترین فرددرجهان کسی است که اکثراوقات تنهاست....        هنریک ایبسون

اره خیلی خوب بودن خیلی شوخی میکرد یکیشون اسمش جعفری بود معلم فیزیک کاش میشد برگردیم ب گذشته

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
نه دیگه گفتی ماهم میتونیم بیایم  ازاین مثال ها هم نزن خخخخ    

در دیزی بازه ،حیای گربه کجا رفته☺😎

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
یه معلم داشتیم مرد بود خیلی سختگیر بود همش دا د میزد ماهم خیلی ازش میترسیدیم یه دفعه اومدکلاس با داد ...

چجوری شورتش رو شلوارش بود؟

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2738

ما کرد هستیم یه دبیر داشتیم مرد بود خیلیم جوون و خوشتیپ .روز اول گفت من کردی بلد نیستم.میز ما هم چسبیده به میز دبیر ..به زبان کردی قربون صدقش میرفتیم حتی حرف های خیلی خصوصی هم میزدیم .خخخ اخر سال نامرد اومد گفت حلالم کنید بچها من کردی متوجه میشم .بلدم .دروغ گفتم بهتون .میخواستم زمین دهن باز کنه برم توش

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
یه معلم داشتیم مرد بود خیلی سختگیر بود همش دا د میزد ماهم خیلی ازش میترسیدیم یه دفعه اومدکلاس با داد ...

منظورت شرتش از شلوار زده بود بیرون😄😄 

فکر نمی کردم، دخترها انقدر شیطون باشن،😁😁 بازم شما خوب بودید.

کلا دبیر مرد زیاد داشتیم 

معلم ریاضی مون هم مرد بود 

امتحان داشتیم ، من روز قبلش عروسی پسرعموم بود

خیلی معلم شوخی بود خیلی هم مهربون بود 

ته برگه گفتم آقای فلانی دیروز عروسی بودم نشد درس بخونم لطفا ارفاق کنید 

زیرشم نوشتم نشکن دلموو، بخدا آهم میگیره دامنتو عاقبت یک روز 😄😄

اونم نوشت میشکنم دلتو تا بهت ثابت کنم به دعای گربه سیاه بارون نمیاد 

😂

چقدر بچه بودیم خدایی🤦‍♀️

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
ما کرد هستیم یه دبیر داشتیم مرد بود خیلیم جوون و خوشتیپ .روز اول گفت من کردی بلد نیستم.میز ما هم چسب ...

نامردا

2706