2726
عنوان

خدایا چکارکنم😢😢

565 بازدید | 40 پست

پسرم ۳/۵ سالشه

۴ روزه تب بالا داره 

از دیروزم سردرد و دل درد داره تبشم قطع نمیشه الانم تند تند نفس میکشه خیلیم بی حاله از دیشبم دیگه لب به غذا نزده 

پریشب دکتر بردم گفت گلوش التهاب داره انتی بیوتیک هم دادم بهش ولی حالش بهتر نشده که هیچی بدتر داره میشه 

با این وضع پیش اومده میترسم دکتر ببرمش دوباره حالا چکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حتما ببر بیمارستان

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

ببرش بیمارستان دکترا تو مطب تجهیزات کامل ندارن تا از بیماری مطلع شن اونجا یه آزمایش میگیرن جواب میدن خیالت راحت میشه

من یه دریا ریختم پا گلم پلاسید نمیدونم چپ افتادم با خودم برا چی..

الان که حالش بدتر از کروناس.

چون غذا هم نمیخوره تبش نمیاد پایین شاید سرم بزنن.

دکتر عفونی میگفت تب کرونا بالاتر از ۳۸ و پایین تر از ۳۹ هست

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست

پسر منم ۳و نیم سالشه چندروزه داغونیم،بزرگه هم ۵سالشه

۳تایی مریض شدیم،گلودرد و ابریزش بینی و سرفه داغونمون کرده

چه گرفتار شدیم با این مریضیا

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2706