2410
2553
خوددانی ولی تا این حد کشککی هم نیستااااا

کشک نیست

ولی واقعا مدیر جرات داره نامه کتبی بم بده که ب علت پیشگیری از شیوع کرونا این بچه نیومده مدرسه و اخراج میشه؟؟

ی کارمند ساده اموزش و پرورش حق تصمیم گیری در مورد سلامتی بچه مو نداره 

خودمون زیادی کادر مدرسه رو بزرگ کردیم.

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانا باهم متحدبشن نفرستن اونوقت بخاطراینکه ابروشون نره مجبورا تعطیل کنن

من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش
2720

عزیزان شما یک تماس بگیر با اموزش و پرورش منطقه بگو من بچه ام‌رو نمیخام بفرستم مدرسه هرگز شما رو مجبور نخواهد کرد چون اگر بچه توی محیط مدرسه یا مسیر مدرسه مبتلا ب این مریضی شد یقه اولین نفری ک گرفته میشه اموزش و پرورش هست . شوخی نیست مساله جون بچه های مردم هست . اموزش و پرورش مسیولیت نمیپذیره با خودتون هست 

خانوما ی چیزی بگم

الان شما با مدیر و کادر مدرسه صحبت کنید میگن بچه رو بفرست بیاد چون اونا نمیتونن مدرسه رو تعطیل کنن و باید باشن و حتی اگه ی دانش اموزم نباشه وظیفه دارن بمونن تو مدرسه چون اگه بازرس سر زده بیاد نباشن توبیخ میخورن

ولی اونام قلبا دوس ندارن بچه ها برن مدرسه 

بچه ها نرن از طرفی خودشون خطر کرونا کمتر تهدیدشون میکنه از طرفی میشینن تو دفتر ب صحبت کردن و ... 

بعدم هر کلاس 30 نفره حداقل 10 تا غایب خواهد داشت پس نمیتونن درس هم بدن چون خیلیا جا میمونن 

پس نفرستین کاری نمیتونن داشته باشن وقتی تعداد زیادی از بچه ها غایب باشن

برای اونا اگه خودشون نباشن مسئولیت داره ولی اگه برن و دانش اموز نباشه اموزش پرورش هم نمیتونه ب اونا گیر بده پس مشکلی برای اونام نداره

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
کشک نیست ولی واقعا مدیر جرات داره نامه کتبی بم بده که ب علت پیشگیری از شیوع کرونا این بچه نیومده مد ...

ب نظرم

با معلم بچه صحبت کنید  از در دادو بیداد و ... وارد نشید خیلی منطقی براش توضیح بدید ک بچم در خطره و منم نمیخوام خدایی نکرده برای بچم و بچه های دیگه مشکلی پیش بیاد

2714
خانوما ی چیزی بگم الان شما با مدیر و کادر مدرسه صحبت کنید میگن بچه رو بفرست بیاد چون اونا نمیتونن م ...

سلامتی دانش اموزان خیلی مهمه 

ولی من ب عنوان معلم نمیتونم‌بگم دانش اموزانم‌نیان چون از دوسو مورد قضاوت قرار میگیرم:۱.پول مفت گرفتن 

۲.بی مسعولیتی و تنبلی ک داشتیم اولیایی ک بهم‌گفتن چون گفتم دانش اموز شما علائم سرماخوردگی داره نیاد بخاطر سلامتیتش استراحت کنه ولی متهم شدم 

ی صلوات مهمونم کن ب نیت اینکه این ماه مامان شم😍💓
سلامتی دانش اموزان خیلی مهمه  ولی من ب عنوان معلم نمیتونم‌بگم دانش اموزانم‌نیان چون از دوسو مو ...

اونا ک خودشون شعور ندارن ولشون کن

اصن تو بگی نیان میبینی گزارشتو دادن برا اموزش پرورش منطقه توبیخی واست اومد 

ولی ب نظرم ب عنوان معلم هر دانش اموزی ک  نیومد رو غیبت موجه براش بزن و سعی کن زیاد درس ندی

🔻‏اگر از شنبه همه چیز عادیست، حسن روحانی باید صبح شنبه با اتوبوس (بدون قرق کردن و استریلزه کردن فوق امنیتی) به ریاست جمهوری برود، در میدان انقلاب در یک اغذیه فروشی عادی یک املت بخورد(مهمان من)، عصر هم با مترو به کاخ‌اش برگردد.

قبول؟

🔹‏اگر از شنبه همه‌چیز عادیست، دختر مقیم اتریش رئیس جمهور شنبه بیاید تهران، برود مراکز خرید هر چه خواست بخرد، همه‌اش مهمان من.

قبول؟

🔹‏اگر از شنبه همه چیز عادیست، جناب رئیس‌جمهور  برود قم، زیارت کند و ضریح را ببوسد.

قبول؟

🔹‏اگر از شنبه همه‌چیز عادیست، کل خورد و خوراک رئیس‌جمهور از رستوران‌های تهران مهمان من.

قبول؟

🔹‏یک بوس و بغل هم ما مهمان رئیس‌جمهور باشیم.

شنبه البته.

قبول؟

من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش
اونا ک خودشون شعور ندارن ولشون کن اصن تو بگی نیان میبینی گزارشتو دادن برا اموزش پرورش منطقه توبیخی ...

درس رو ک نمیشه داد فقط میتونم‌مرور کنم باهاشون انشالا خداکنه بعدعید تاتیر ادامه بدن مدارس رو 

ی صلوات مهمونم کن ب نیت اینکه این ماه مامان شم😍💓
🔻‏اگر از شنبه همه چیز عادیست، حسن روحانی باید صبح شنبه با اتوبوس (بدون قرق کردن و استریلزه کردن فوق ...

جووووووووووووووون تیکه اخرشو

خخخخخخ  

2706