2726
عنوان

مردی که راضی نشه چیزی به نام زنش بزنه یعنی خیانت کاره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا داره ولی به من اعتماد ادره زده ب نامم جاری هام نمیدونن

که چی چرا به نام خودش نی؟ نکنه خلافکاره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
وای چه بهانه ای 🤣🤣 فقط بهش بخند مثل یه سری مردا که میگن تعویض پلاک جای زن نیست ماشینو به اسم زن ن ...

اره طلاهامو دادم فروخت گرف ماشین گفتم ب نام من بکن گف غیرت من قبول نمیکنه ببرمت پیش مردا تو دلم گفتم گ... و.. ه تو غیرتت بیشور

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
نه بابا همین یه خونه رو داره بنده خدا

خب حالا برا چی به نام شما 

چرا پسراش نه ، چرا زنش نه ،چرا دخترش نه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
اره طلاهامو دادم فروخت گرف ماشین گفتم ب نام من بکن گف غیرت من قبول نمیکنه ببرمت پیش مردا تو دلم گفتم ...

الهی عزیزم.. کاش قبلش باهاش حرف میزدی میدیدی اینطوره نمیدادی... این اسمش غیرت نیست اتفاقا بی غیرتیه طلای زنتو از دستش دربیاری و دلسردش کنی

من خونمون ك شوهرم ساخته ب اسمم زده

ماشين زير پاش ب اسم منه

كل حسابا بانكيش ب اسم منه اصلا كارت ب اسم خودش نداره

دليلش هم اينه ميگ اگ من دوروز ديگ مردم اينا باشن برا تو و پسرم .نه اينكه خانوادم از دستتون بگيرن

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2706