2726
عنوان

مادر بیچارم 😥😔😔😔🙍

3044 بازدید | 92 پست

پدرم میخواد زن بگیره ،اصرار داره مادرمو طلاق بده مادرم همش میگه من کاری ندارم بهت برو بگیر ولی نمیذارم بیاد تو این خونه برو براش خونه بگیر ،اما اون میگه نه میفرستمت بهزیستی یا خانه سالمندان ،شوهرم قبول نمیکنه بیاد پیش منم چون خونم کوچیکه و همینطورم خیلی زور داره خونه و زندگیشو بعد ۲۸سال بده به کسی دیگه ،،چیکار کنیم پدرم که خدا ازمون زودتر بگیرتش زجر کشش کرده کاری هم نمیتونیم بکنیم ،خودمم باردارم میترسم بچم چیزیش بشه استرس شدید 😪😪برامون دعا کنید 

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘

وای چه بد 

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای داداش نداری؟بریزیین رو سرره بابات دهنشو سرویس کنید مردک هوس باز

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

بیچاره مادرت ..دلیل زن گرفتنش چیه

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

خدا ب داد دل مادرت برسه🤦‍♀️🤦‍♀️😞😞🙏

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏

خب مادرت بره شکایت کنه حق و حقوقشو بگیره مهریه نفقه و.. 

پدرت چقد دارایی داره؟

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

خدا لعنتش کنه.بابای منم رفت ی دونه گرفت برده گذاشته تو بهترین خونه مادرمو خواهرمو بچشو گذاشته تو ی ۵۰ متری.شام و ناهارشم خونه مادرمه.

اگه قرار بود همه مثل تو باشن و مثل تو فکر کنن خدا فقط تورو می آفرید.
2706