2737
2734
عنوان

خانمها

| مشاهده متن کامل بحث + 4376 بازدید | 327 پست
اره بخدا تاپیک دیدم  ولی الان هرچی دنبال تاپیکش میگردم پیداش نمیکنم ب احتمال زیادترکیده باشه ت ...

ویــــی😱😱😱

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
فهمیدی چی گفتی بهش؟

چون در حد سلام بود  چیزی بهش نگفتم فقط گفتم این دخترخوبی نیست سعی کن سمتش نری خودشم فهمیده بود دیگه سلامشم نمیکرد

بر لبی خاموش صدایت میکنم   گرچه دوری از برم از صمیم قلب دعایت میکنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چی کار کردی رفتی مچشو گرفتی یا جدا شدی؟

بهش گفتم زیر بار نمیرفت 

خپدم دیدم دختره رفت در مغازش وایساده بودن باهم حرف میزدن رفتم دقیقا از جلوشون رد شدم همه چیزشو بخشیدم ولی خیانتشو نه الانم خیلی خوشحالم که بهم خورده چون تموع طلب بود و نمیتونست با یه نفر باشه 

بعد از یک سال باز عاشق شدم اما الان دارم نامزدی میکنم با کسی که اون نیست😢

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2731
ویــــی😱😱😱

سال ها بعد بدترم میشه  

یه تاپیکی هم دیدم زنه میگفت بچم فیلمای مستهجن نگاه میکنه ۱۱سالشه این عادتشو چطور ترک بدم   

من زیاد تو تاپیکا میرم از خیلی چیزا قبلی که بترکن باخبر میشم  

بر لبی خاموش صدایت میکنم   گرچه دوری از برم از صمیم قلب دعایت میکنم  
عه 😁 حالا اون طرز پیچوندنو و چطور با یکی دوست شدونو میخوایم بدونیم  حداقل اولین نفری باشید ک ...

گوشیم و از دست رس خارج میکردم و پیدام نمیکرد.

کسی بهم زنگ میزد،میرفتم دورتر ازش جواب تلفن میدادم.

اون موقع واتس آپ اینانبود.

حالا چرا برای شما جالبه؟؟؟

الان مدله پیچوندن،با زمانه ما فرق میکنه

سال ها بعد بدترم میشه     یه تاپیکی هم دیدم زنه میگفت بچم فیلمای مستهجن نگاه میکنه ۱۱س ...

آفرین بهش😦😦😦😦

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
2738
دقیقا اونم همچین چیزی میخواد ازم ولی من زندگیمو دوس دارم

بنظرم من هیچ وقت به شوهرت خیانت نکن من اینقد برام سخته خوابش میبینم یهویی بیدارمیشم از خواب حس میکنم مثل قبلا باهم دوستیم دلم براش تنگ شده میخوام زنگ بزنم ولی شمارم ندادم بهش دلم میخواد ازش خیلی دور بشم فراموشش کنم،اونم قبل عقد کارتش دستم بودهمیشه میگفت خرج کن من ماه هزارتومن شارژ شاید میگرفتم ولی الان خیلی پول لازم داشتم گفتم یکم بهم بده صد تومنم نداد دلم ازش شکست

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
بنظرم من هیچ وقت به شوهرت خیانت نکن من اینقد برام سخته خوابش میبینم یهویی بیدارمیشم از خواب حس میکنم ...

شمارمو نداره تو اینستا حرف زدیم اره دیگ گفتم باهات کاری ندارم زتدگیمو دوس دارم 

ولی هنوز میرم عکساشو نگا میکنم  

My LIfe,My ChoIceS,My mIstakeSMy LessOnS,NOT yuoR busIness.
2706