2726
عنوان

خیلیی استرس عجیبی دارم..!!

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 53 پست
کارشناسی مدیریت کاردانی حسابداری دانشگاه دولتی از 94 هم تو نهضت اسمم ثبت شده مدرک جهاددانشگاهی هم دا ...

واقعا مردشور این مملکتو ببرن که همه چی شده پارتی بازی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعاا؟؟؟

ارهههه فقط باید خودتو باور کنی به هدفت فکر کنو پیش برو مطمئن باش بهش می رسی مطمئن باش فقط باید تلاش کنی اگه الان شروع کنی چند وقته دیگه که به هدفت رسیدی یه لبخند از ته دل می یاد روی صورتت اما اگه الان تلاشی براش نکنی تا اخر عمر فقط حسرتشو می خوری 

فکر نکن دارم شعار می دم همیشه حقيقت شبیه شعاره 

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 
2728
 واقعا مردشور این مملکتو ببرن که همه چی شده پارتی بازی

فامیل خودمون عروسشو برد تو بانک استخدام شد بابام میگف نمیخونی ک قبول نمیشی یارو تا گفت عروسمو بردم بانک گف واقعا همینطور ب درس خوندن نیست ب پارتیه گلم 

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
عزیزم همه مثل تو هستیم فقط ما زورکی اونی رو که دوست نداریمو داریم تو دانشگاه میخونیم همین

آی گفتی

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
ارهههه فقط باید خودتو باور کنی به هدفت فکر کنو پیش برو مطمئن باش بهش می رسی مطمئن باش فقط باید تلاش ...

حرفات خیلی تاثیر گذار بود  واقعا یه امیدی درونم به وجود  اومد  از تمام وجودم ممنونم ازت 😚😚😚

فامیل خودمون عروسشو برد تو بانک استخدام شد بابام میگف نمیخونی ک قبول نمیشی یارو تا گفت عروسمو بردم ب ...

واقعا برا اینجور آدما متاسفم 

کنکورم همینطوری شده حق تما بچه های که سهمیه ندارن ضایع میشه

حرفات خیلی تاثیر گذار بود  واقعا یه امیدی درونم به وجود  اومد  از تمام وجودم ممنونم ا ...

منم از تو ممنونم! همه تلاشتو بکن✊ 

اگه به هدفت رسیدی همین جا بهم خبر بده مطمئنا خیلی خوشحال می شم ☺️😍😃

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 
خودم دنبال کار بودم  به خدا انقدر از این چیزا دیدم که نگو  باور کنم هرجا میرفتم یارو بعد ...

ای بابا

یه توصیه می کنم کاریابی معتبر خیلی بهتره مخصوصن اگه سابقه ی طولانی داشته باشه. دستمزد می گیرن ولی به هر حال ریسکش خیلی کمتره. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
منم از تو ممنونم! همه تلاشتو بکن✊  اگه به هدفت رسیدی همین جا بهم خبر بده مطمئنا خیلی خوشحال می ...

من آیدمو میزارم   واقعا خوشحال میشم   دوستی مثل تووداشته باشم اخه هیچ دوستی ندارم خواهرامم همشون ازدواج کردن  مشقول خودشونن به یه دوستی مثل تو به شدت نیازمندم

کسی اینجا کنکور انسانی داده؟؟

کلاسهای فنی و حرفه ای برو هم رایگانه هم یه چیزی یاد میگیری اگه دانشگاهم قبول نشدی وقتت تلف نشده

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2706