2726
عنوان

شوهره ادمو میخوان تو روزه روشن بدزدن پناه برخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 60307 بازدید | 787 پست

دختره جوون بود خشگلم بود اومده دایرکت سلام داد . شوهدم صدام کرد بیا گفت اینو میشناسی اخه فامیلیش شباهت داشت به فامیله مادریش. هیچی گفتم نه دید پیام میده سلام خوبید شوهرم خیلی کوتاه گفت مرسی شما گفت هیچی حالا اشنا میشیم میشناسی .من رفتم بیرون از اطاق اومدم دیدم شوهرم بهش گفته خانوم نگاه به پیجم کن من متاهلم اونم گفت واه خب چه ایرادی داره منم متاهلم دنباله یه دوستم ک حرف بزنم باهاش ولنجک میشینم ساپورتتم میکنم ک شوهرم بلاکش کرد😤😤😤😤😤😤😤😤😤

عسک

وای نه لطفا 

یکی که فکر میکرد شوهرشو همه میخوان بدزدن و ... بعد از کلی اصرار بچه ها عکس شوهره رو گذاشت ، وای نگم برات 😰😰😰😰

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه شوهر کرم نداشته باشه هرچی هم بخوان بدزدندش نمیتونن

درسته

همونطور که برای ما خانوم ها مزاحمت ایجاد میشه و اگر خودمون نخوایم طرف کاری نمیتونه بکنه و راهشو میکشه میره

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2728
دختره جوون بود خشگلم بود اومده دایرکت سلام داد . شوهدم صدام کرد بیا گفت اینو میشناسی اخه فامیلیش شبا ...

بعله 

باشه😑😑

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

اصلا شوهرت از همون اول باید بلاکش میکرد و نباید میگفت شما وقتی دوتاتون نشناختینش

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧

اگر زن دیگری مرد شما را دزدید 

هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد

مردان واقعی دزدیده نمی شوند

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
دختره جوون بود خشگلم بود اومده دایرکت سلام داد . شوهدم صدام کرد بیا گفت اینو میشناسی اخه فامیلیش شبا ...

😱😱😱😱  بلا ب دوووووور

خسته ام از تکرار غریبانه هر روز م 😳.                          میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستین❤😔
2706