1662
1605

شوهرم چه با من باشه بیرون یا تنها میاد میگه اینجوری شد اونجوری شد. کلا باهام صادقه چیزیو پنهون نمیکنه. تو اینستا هم کلا پیجش عکسه منو خودشه باهم. دارم تایپ میکنم چیشد صبر کنید بگم...

نی نی سایت نگو بگو سایت عجایب😏

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1660

عکس 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانای تیر ۹۹ بیاین دور هم باشیم     آدرس: 👇👇      تنها کسی که بهمون گفت برگرد.....                         آمپول زن درمونگاه بود                                             https://www.ninisite.com/discussion/topic/3522827/            مامانای-تیر-۹۹-بیاین-دور-هم-باشیم

عجب

پس همسرتون حتما بسیار پولدار و جذاب و خوش استایل هستن

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
8

دختره جوون بود خشگلم بود اومده دایرکت سلام داد . شوهدم صدام کرد بیا گفت اینو میشناسی اخه فامیلیش شباهت داشت به فامیله مادریش. هیچی گفتم نه دید پیام میده سلام خوبید شوهرم خیلی کوتاه گفت مرسی شما گفت هیچی حالا اشنا میشیم میشناسی .من رفتم بیرون از اطاق اومدم دیدم شوهرم بهش گفته خانوم نگاه به پیجم کن من متاهلم اونم گفت واه خب چه ایرادی داره منم متاهلم دنباله یه دوستم ک حرف بزنم باهاش ولنجک میشینم ساپورتتم میکنم ک شوهرم بلاکش کرد😤😤😤😤😤😤😤😤😤

نی نی سایت نگو بگو سایت عجایب😏
عسک

وای نه لطفا 

یکی که فکر میکرد شوهرشو همه میخوان بدزدن و ... بعد از کلی اصرار بچه ها عکس شوهره رو گذاشت ، وای نگم برات 😰😰😰😰

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !
اگه شوهر کرم نداشته باشه هرچی هم بخوان بدزدندش نمیتونن

درسته

همونطور که برای ما خانوم ها مزاحمت ایجاد میشه و اگر خودمون نخوایم طرف کاری نمیتونه بکنه و راهشو میکشه میره

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
1645