2733
2734
عنوان

خانما کی عمل پروتز سینه یا تزریق چربی برا سینه کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 78 پست
اگه سینه هات خیلی وحشتناک بزرگه و باعت اذیت و گردن دردت میشه عمل کن. عالیه. زندایی من ۱۱۰بود سایزش ا ...

یا خدا ۱۱۰ هم داریم مگه😱آخه شنیدم کوچک کردن ریسک ابتلا به سرطان سینه رو زیاد میکنه...البته اینکه پول هم ندارم بی تاثیر نیست...زنداییت الان چه خوشحاله🤩

به دنیا نیامده ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بیراهی مردم را قضاوت کنیم ما مرکز دنیا نیستیم، حتی اگر این به نظرمان برسدما لبریز از اشتباهات و کمبودهایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می کنیم...📚 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یا خدا ۱۱۰ هم داریم مگه😱آخه شنیدم کوچک کردن ریسک ابتلا به سرطان سینه رو زیاد میکنه...البته اینکه پو ...

زنداییم الان ۵۸سالشه. چاقه ولی دیگه ممه هاش وحشتناک نیست ۱۰سال پیش عمل کرد 

زنداییم الان ۵۸سالشه. چاقه ولی دیگه ممه هاش وحشتناک نیست ۱۰سال پیش عمل کرد 

گلم خودت از چه برنامه کالری شماری استفاده کردی؟

به دنیا نیامده ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بیراهی مردم را قضاوت کنیم ما مرکز دنیا نیستیم، حتی اگر این به نظرمان برسدما لبریز از اشتباهات و کمبودهایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می کنیم...📚 
2738

دختر یکی از آشناهامون عمل کرده منتها بعد ی سال سینه اش پخش شده اومده بالا خیلی افتضاح شده دوباره قراره بره واسه عمل

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند

میگم مجردا هم میتونن؟؟ بعدا برای شیر دهی مشکل پیش نمیاد؟؟؟؟ و اینکه ببخشید  نسبت ب لمس و... حساس نمیشه؟ میگم ی وقت خراب نشه   

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
2706