2737
2734
عنوان

کساییکه فیبروزابروکردن بیاین لطفا

288 بازدید | 54 پست

بعدسه روزشستیدکمرنگ شد؟بعدترمیم چقدبهترشدرنگش وموندگاریش؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد ترمیم خوشکل شد الان زیرش دراومده

من بعدسه روزشستم...رنگش کمه...ناامیدشدم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2728
بمن گفت بعد یک هفته بشور

نه گفت سه روزبعد....

2738

عزیزم من اول کردم خوشگل بعد رفته رفته تیره شد ۳ روز بعد رفتم حموم عین ماه بود 

بعد ی ماهم رفتم ترمیم عالی 

الان ابرو بهترینه هر جا برم تو کوچه نگه میدارن میپرسن کجا کردم خرداد دوباره میرم ترمیم

عشق شوهرم ❤️ 
منم رنگش کم بود بعد شستن

الان راضی هستی؟موقع زدن دردداشت؟

عزیزم من اول کردم خوشگل بعد رفته رفته تیره شد ۳ روز بعد رفتم حموم عین ماه بود  بعد ی ماهم رفتم ...

واسه من کمرنگ شده...دوهفته دیگه ترمیمه....واسه شمام دردداشت؟

نه عزیزم بعد سه روز میشورن یکم کمرنگ میشه و بعضی قسمت هاش نگرفته که در جلسه ی بعدی کامل ایراداشو میگ ...

مبارکه گلم...انگارکمرنگ شده دلموزد

2706