2726
عنوان

وای خدا😱😱😱😱😱 نزدیک بود شوهرم بفهمه عضوه این سایتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2520 بازدید | 81 پست
انگار مجردی اومدیم شمال انقدر میترسی 😓

مجردیم رفتم شمال انقدر نترسیدم خخخخخخخخخخخخخ

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه نمی دونه ?!!! یعنی واسش سوال نشده این همه گوشی تو دستته چیکار میکنی !

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

حالا همه برا من شدن صاف و صادق 

عزیزان اینجا ی جای خصوصیه 

خیلی ها مث منو استارتر شوهراشون نمیدونه گاهی ک از همه ی عالمو ادم گله داریم میایم اینجا درد دل 

مال منو هیچکس نمیدونه جز مادرم اونم کاربریمو نمیدونه کلا 

2728

من کنار شوهرم نشستم میام اینجا . 😁 

اینقدر  از این سایت بدش میاد . میگه خاله زنکی این سایت  . در مورد اون چیزی که باید حرف بزنن نمیزنن 😂 منظورش بچه و فرزند آوری و..

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اگه نمیخوای بفهمه برو تو تنظیماتت شماره رو عوض کن

ندیدم گفتی یادت رفته به نی نی یار بگو کاربریتو بترکونه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706