2733
2734

سلام

با کره تفت بده موادو

ذرت و گوشت چرخکرده اضافه کن 

یه قاشق رب و بقیه سس قرمز بریز رو مواد

اب جوشتم زردچوبه

ته دیگم سیبزمینی با نون لواش

اخرسرم موقع دم پنیر پیتزا بزار 

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پیاز رنده کن تفت بده چرخکرده رو اضافه کن با پودر سیر یا خود سیر تفت بده..بعد بادمجون ریز شده اگر دوست داری..فلفل دلمه و قارچ و اضافه کن تفت بده یه طرف گوجه رنده با رب رو اول سرخ کن بعد به مایع اضافه کن..نمک فلفل اویشن زردچوبه زنجبیل رنده شده یکم اضافه کن

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

پیازو سیب زمینی سرخ کن کنار بزار بعد گوشت یا سویا سرخ کن هرکدوم دوس داری بعد مخلوط کن  فلفل دلمه هم تفت بده باهاشون  زردچوبه و فلفل و پودرسیر و اویشن و دارچین و کمی ابلیمو و جعفری تازه یاخشک هم بزن همچنان تفت بده تو اب ماکارونیت هم کمی روغن و زردچوبه بزن و ی قطره ایلیمو ک ماکارونبها ب هم نچسبن موقع ابکشی همه مواد و باهمدیگ مخلوط کن تع دیگ روغن بریز و سیزمینی هاتم میتونی رنده کنی عالی میشه بعد هم دم کن و نوش جان😎😍😎😍

2738
وااای بذار در راه خدا..باردارم هوس کردم

اول پیاز قشنگ تفت بده بعد سینه مرغ تکه تکه کن سرخ کن نمگ فلفل واینا بزن باهرادویه دوس داری زرچوبه کم بزن برات خوب نیست

مرغا یکم سرخ شد بهش فلفل دلمه ای بزن اگ دلت خاس سبزی خشکم بزن راسی ی حبه کوچولو سیر با پیازت سرخ کن 

رب بزن 

ماکارانی م ک بلدی ابکش و ایناش ته دیگم سیب زمینی یالواش

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
اول پیاز قشنگ تفت بده بعد سینه مرغ تکه تکه کن سرخ کن نمگ فلفل واینا بزن باهرادویه دوس داری زرچوبه کم ...

ذرت و قارچ اگ داشتی بزن خوب میشه

ماکارانی باسینه مرغ خیلی لذیذ میشه یبار امتحان کنی همیشه اینجور میپزی

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
2706