2733
2734
عنوان

انقد حال میده بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 45 پست
خلاصش این میشه واقعا برای خیلی چیزام کاری از دستم برنمیاد پذیرفتم همینی که هست ! و ی سری چیزام حال ...

حالا گرفتم👍😁

آفرین روحیه خوبی داری واقعا با غصه خوردن چیزی درست نمیشه🌸

💐🌸💮🌷🌼🌺🌻🌹⚘🌱☘🍀🍁🍂🍃🌲🌳🌾
اره ولی  از پس ک ر و ن ا بر نمیام همش حی مریضی دارم اینو بیخیالش شدم

کرو   نا فرق داره من دارم کلی میگم

اینکه تو میجنگی خیلی خوبه ولی من فعلا فقط تصمیم دارم بگم هرچی شد شد شاید چون خیلی خسته شدم از خوددرگیری با افکار م 

فقط خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احمد بی غم کیه؟! ن اتفاقا نمیدونم خوبه بده فقط ذهنم کمتر درگیره خودخوری کردنم کمتره

خو بخاطر همینم خوشبحالت من میریزم تو خودم دارم دق میکنم 19 سالمه اما حس آدم 80 ساله رو دارم این شوهرم پیرم میکنه بس که گیر میده بهم 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2728
کرو   نا فرق داره من دارم کلی میگم اینکه تو میجنگی خیلی خوبه ولی من فعلا فقط تصمیم دارم بگم هر ...

درسته بعضی مواقع هر کاری بکنی چیزی از دستت بر نمیاد پس بهتره بی خیال شی 

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  
کاش منم مثل تو بودم. .ایول 👍🌹

خدایی اولین باره خوشحالم که بهم میگین ایول 

چون شماها نمیدونین من چقد عذاب کشیدم از نظر روحی 

الان این حس که خب بابا خودمو اذیت نکنم خیلی خوبه

فقط خدا 
2738
خدایی اولین باره خوشحالم که بهم میگین ایول  چون شماها نمیدونین من چقد عذاب کشیدم از نظر روحی&n ...

منم از نظر روحی درعذابم ولی کاری ازم برنمیاد. .کاش مثل شما قدرتشو داشتم 

منم همین کارارو با خودم میکردم ولی خب درست نمیشد

هیی اره واقعا باغصه هیچی عوض نمیشه.چندوقته این تصمیم رو گرفتی؟اخه من میگیرم زود یادم میشه

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
منم از نظر روحی درعذابم ولی کاری ازم برنمیاد. .کاش مثل شما قدرتشو داشتم 

قدرت خاصی نمیخواد 

کارایی که حسش باشه انجام بدم رو انجام میدم

بقیه اش هم همون دایورت کردن

میدونی فکر و خیال کمتر بهتره

فقط خدا 
هیی اره واقعا باغصه هیچی عوض نمیشه.چندوقته این تصمیم رو گرفتی؟اخه من میگیرم زود یادم میشه

چن وقتی میشد کمتر از ی ماه وسطاش باز یادم رفت ولی الان از دیروز عصر حدودا این روشو شروع کردم دوباره . 

فقط خدا 
چن وقتی میشد کمتر از ی ماه وسطاش باز یادم رفت ولی الان از دیروز عصر حدودا این روشو شروع کردم دوباره ...

😂😂😂😂👌👌👌پس مث منی ..منم میخوام باخودم عهد کنم غثه نخورم دیگه از مرگ ک بالاتر نیست

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2706