1676
1605
عنوان

انقد حال میده بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 45 پست
کرو   نا فرق داره من دارم کلی میگم اینکه تو میجنگی خیلی خوبه ولی من فعلا فقط تصمیم دارم بگم هر ...

درسته بعضی مواقع هر کاری بکنی چیزی از دستت بر نمیاد پس بهتره بی خیال شی 

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹
کاش منم مثل تو بودم. .ایول 👍🌹

خدایی اولین باره خوشحالم که بهم میگین ایول 

چون شماها نمیدونین من چقد عذاب کشیدم از نظر روحی 

الان این حس که خب بابا خودمو اذیت نکنم خیلی خوبه

فقط خدا 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

خدایی اولین باره خوشحالم که بهم میگین ایول  چون شماها نمیدونین من چقد عذاب کشیدم از نظر روحی&n ...

منم از نظر روحی درعذابم ولی کاری ازم برنمیاد. .کاش مثل شما قدرتشو داشتم 

1677
منم همین کارارو با خودم میکردم ولی خب درست نمیشد

هیی اره واقعا باغصه هیچی عوض نمیشه.چندوقته این تصمیم رو گرفتی؟اخه من میگیرم زود یادم میشه

یک روز دختری خواهم داشت که تمام دنیای من است🤩شبیه خودم با چشمهایی زیبا که همه ی دنیا را زیبا می بیندعاشقانه زندگی می کند ...مهربانی را یادش می دهم...یادش می دهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را ❣آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند👧روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر😘 بسیار مهربان تر 💞بسیار صبورتر... دوستان گلم چندساله درحسرت بچه داشتنم وشوهرم نمیخواد دعاکنین به ارزوم برسم😞😢
منم از نظر روحی درعذابم ولی کاری ازم برنمیاد. .کاش مثل شما قدرتشو داشتم 

قدرت خاصی نمیخواد 

کارایی که حسش باشه انجام بدم رو انجام میدم

بقیه اش هم همون دایورت کردن

میدونی فکر و خیال کمتر بهتره

فقط خدا 
هیی اره واقعا باغصه هیچی عوض نمیشه.چندوقته این تصمیم رو گرفتی؟اخه من میگیرم زود یادم میشه

چن وقتی میشد کمتر از ی ماه وسطاش باز یادم رفت ولی الان از دیروز عصر حدودا این روشو شروع کردم دوباره . 

فقط خدا 
چن وقتی میشد کمتر از ی ماه وسطاش باز یادم رفت ولی الان از دیروز عصر حدودا این روشو شروع کردم دوباره ...

😂😂😂😂👌👌👌پس مث منی ..منم میخوام باخودم عهد کنم غثه نخورم دیگه از مرگ ک بالاتر نیست

یک روز دختری خواهم داشت که تمام دنیای من است🤩شبیه خودم با چشمهایی زیبا که همه ی دنیا را زیبا می بیندعاشقانه زندگی می کند ...مهربانی را یادش می دهم...یادش می دهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را ❣آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند👧روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر😘 بسیار مهربان تر 💞بسیار صبورتر... دوستان گلم چندساله درحسرت بچه داشتنم وشوهرم نمیخواد دعاکنین به ارزوم برسم😞😢
1665
قشنگه. طلوعه بنظرم.. ولی با حال افسرده ی تو ممکنه غروب باشه

ن اتفاقا طلوعه گلاب . این ی حسی از ی صحنه هست که قبلن از ماشین دیدم . دیدی مدل کلاس اول بود خخخ حالا صادقانه بگو عیب نداره ناراحت نمیشم

فقط خدا 
ن اتفاقا طلوعه گلاب . این ی حسی از ی صحنه هست که قبلن از ماشین دیدم . دیدی مدل کلاس اول بود خخخ حالا ...

نه خوب بود قسمت خورشید و نور هاش. اما نارنجی ها و قرمز ها محو نشده بود زیاد فک کنم البته مدلش بودببخشید من رفتم بودم با مامانم حرف بزنم تلفنی 

همیشه آخرش  خوبه.... اگه بد بود بدون آخرش نیست....
نه خوب بود قسمت خورشید و نور هاش. اما نارنجی ها و قرمز ها محو نشده بود زیاد فک کنم البته مدلش بودببخ ...

ن عزیزم عیبی نداره . ببخشید خودمم مجبور شدم برم ناهار . ممنون نظرتو گفتی . فقط حسش قشنگ بود بعد مدتها ب تشویق تو ی چیزی کشیددم دستت درد نکنه عزیززززم . 

فقط خدا 
ن عزیزم عیبی نداره . ببخشید خودمم مجبور شدم برم ناهار . ممنون نظرتو گفتی . فقط حسش قشنگ بود بعد مدته ...

چ زود ناهار میخوریییییی

همیشه آخرش  خوبه.... اگه بد بود بدون آخرش نیست....
بچه ها نوشتن فتا گیر میده ب این مدل پست ها.... 

ن باو مگه فتا بیکاره .   از خداشم باشه شایعه هست تازه اگه فتا ب من گیر بده اولن سکته میکنم دوما میگم خیلی ام راست میگم همینه که هست خیلی بیخود میکنی گیر میدی سوما ازشون معذرت میخوام ولی نمیبخشمشون   

فقط خدا 
1651