1676
1605
عنوان

انقد حال میده بهم

756 بازدید | 45 پست

این تاپیک برای دل خودمه  ولی اجازه میدم نمک بریزید    

انقد حال میده که ی مدته خیلی چیزارو دایورت میکنم ب چپم !

امضامو ببنید درواقع همینه که هرچی پیش اید خوش اید خوش اید 

مثلا دیگه برای خیلی چیزا غصه نمیخورم

ی حس دایورت کردن خاصی دارم   

این روش زندگی منه چون مشکلات من متفاوته .شماها ی وقت چیزای مهم زندگیتونو دایورت نکنید ها . با من کار نداشته باشین نمیخوام تاپیکم بداموزی داشته باشه

فقط میخواستم بگم اینجوری برای من بهتره 

شما چه طوری با مشکلاتتون کنار میایین؟

فقط خدا 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
یعنی من تنها نفهمیدم چی گفتی   😂😂😂😂😂

خلاصش این میشه

واقعا برای خیلی چیزام کاری از دستم برنمیاد پذیرفتم همینی که هست !

و ی سری چیزام حال تغییرشو ندارم اونام دیگه با فک کردن ب اینکه چرا انجامشون نمیدم خودمو روانی نمیکنم 

فقط خدا 
1668
ولی من فک کنم تو خیلی هم دایورت نکردی و بیشتر جنگیدی و پیروز شدی یادمه ی نظری گذاشته بودی از روی اون ...

اره ولی  از پس ک ر و ن ا بر نمیام همش حی مریضی دارم اینو بیخیالش شدم 

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹

من نمیتونم دایورت کنم اخه بحث زندگیمه اما خیلی دلم میخوادبیخیال بشم.دیشب سه ساعت تموم اشک ریختم انروز ازدرد میگرن رو ب موتم

یک روز دختری خواهم داشت که تمام دنیای من است🤩شبیه خودم با چشمهایی زیبا که همه ی دنیا را زیبا می بیندعاشقانه زندگی می کند ...مهربانی را یادش می دهم...یادش می دهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را ❣آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند👧روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر😘 بسیار مهربان تر 💞بسیار صبورتر... دوستان گلم چندساله درحسرت بچه داشتنم وشوهرم نمیخواد دعاکنین به ارزوم برسم😞😢
خلاصش این میشه واقعا برای خیلی چیزام کاری از دستم برنمیاد پذیرفتم همینی که هست ! و ی سری چیزام حال ...

حالا گرفتم👍😁

آفرین روحیه خوبی داری واقعا با غصه خوردن چیزی درست نمیشه🌸

💐🌸💮🌷🌼🌺🌻🌹⚘🌱☘🍀🍁🍂🍃🌲🌳🌾
اره ولی  از پس ک ر و ن ا بر نمیام همش حی مریضی دارم اینو بیخیالش شدم

کرو   نا فرق داره من دارم کلی میگم

اینکه تو میجنگی خیلی خوبه ولی من فعلا فقط تصمیم دارم بگم هرچی شد شد شاید چون خیلی خسته شدم از خوددرگیری با افکار م 

فقط خدا 
احمد بی غم کیه؟! ن اتفاقا نمیدونم خوبه بده فقط ذهنم کمتر درگیره خودخوری کردنم کمتره

خو بخاطر همینم خوشبحالت من میریزم تو خودم دارم دق میکنم 19 سالمه اما حس آدم 80 ساله رو دارم این شوهرم پیرم میکنه بس که گیر میده بهم 

یه آرزو تو دلمه خیلی غصه میخورم میشه واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات برام بفرستین... Tla....الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
1645