2733
2734

عزیزم میدونم حالتو 

منم اگه  میدی مو هام رو بخاطر عشقم هنگ میکردی 

اما به خودم اومدم دیدم اگه میخوام بهش برسم 

باید به خودم برسم و عالی خودمو نشون بدم 

دیگه منم دلتنگشم امروز 37هست که ندیدمش 

تو پیچ اینستاش رو نگاه میکنم  یه کاری کن دلتنگید کم بشه

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میدونم حالتو  منم اگه  میدی مو هام رو بخاطر عشقم هنگ میکردی  اما به خودم اومد ...

نمیخواد منو 

میگه میخوام برم از ایران

۴ ساله جدا شدیم ولی اونم دلتنگم شده همدیگرو دیدیم تو این مدت اخرین سری هم یه ماه پیش من دلتنگ شدم رفتم دیدمش 

2731

منم مثل من شمام با این تفاوت ها که

ما تویه شهریم بین خونه هامون ده دقیقه فاصله اس قبلا درهفته سه چهارشب باهم بودیم

اما الان‌نمیدونم چشه که یه ماه نیومده همو ببینیم و‌منم از دلتنگی دارم‌مییمرم

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
😔😔😔 میفهمم... دورین از هم؟

نمیخواد منو 

میگه میخوام برم از ایران

۴ ساله جدا شدیم ولی اونم دلتنگم شده همدیگرو دیدیم تو این مدت اخرین سری هم یه ماه پیش من دلتنگ شدم رفتم دیدمش 

عزیزم میدونم حالتو  منم اگه  میدی مو هام رو بخاطر عشقم هنگ میکردی  اما به خودم اومد ...

ازهم‌دورین چرا همو نمی بینید؟؟دلش تنک نمیشه

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
نمیخواد منو  میگه میخوام برم از ایران ۴ ساله جدا شدیم ولی اونم دلتنگم شده همدیگرو دیدیم تو ای ...

خوب چرا باهام نمیرید ؟

2738
نامزدین یا دوستین شما

نامزد 😔

نمیخواد منو  میگه میخوام برم از ایران ۴ ساله جدا شدیم ولی اونم دلتنگم شده همدیگرو دیدیم تو ای ...

خب منم قسمت اول ش مث تو ام 

و لی یادت باشه اینقدر خوب عالی شو که بخواد

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 
ازهم‌دورین چرا همو نمی بینید؟؟دلش تنک نمیشه

شاید دلش تنگ بشه 

شاید بخوادم 

ولی بخاطر اینکه خیلییییییییییییییییییی پول براش مهمه میگه علاقه  ای نداره 

نه تو یه شهریم  

2706