2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باز ۱۵ماهه بود درز ساژیتال با دکتر مرادی بیمارستان مفید

راضی بودی ازعمل باز .مشکلاتش و میتونی بهم بگی اگرامکانش هست درخواست دوستی بدم چت کنیم راجبش .نمیدونم عمل اندوبهتره یا باز

2728
سلام عزیزم بله پسرمن اسفند۹۸عمل شد و عالی بود عملش اگر سوالی دارید میتونم کمکتون کنم

سلام عزیزم خوبی حال پسرت چطوره

منم پسره سه ماهم جمجمه پیشونیش بسته شده وگفتن باید عمل بشه لطفا بهم بگو عملش چقدر طول کشید بچه خیلی اذیت میشه الان حالش چطوره فرم سرش خوب شده چند روز بیمارستان بستری بود خواهشن کمکم کن😔

سلام عزیزم خوبی حال پسرت چطوره منم پسره سه ماهم جمجمه پیشونیش بسته شده وگفتن باید عمل بشه لطفا بهم ...

سلام عزیزم...ببخشید دیر دیدم ..من خیلی نمیام سر بزنم ..شرمندتم....پسر من ۱۵ماهه بود ک عمل شد..جراحی باز...اگر پسرشما زیر پنج ماهه جراحی اندو بکنید جای بخیه و مدت زمان عمل کمتره....پسره من۵ساعت تو اتاق عمل بود...نمیخام بترسی...ولی عمل سختیه و مراقبت فراوان میخاد..البته ک پسر من نوپا بود ازین جهت خیلی اذیت شدم...وگرنه بچه سه ماهه ک خوابیده و راه نمیره ک بخاد سرش ب جایی بخوره...حتما زود اقدام کن..من دیر فهمیدم...ببر پیش دکتر کلانتر یا دکتر مرادی... بیمارستان مفید

خدایا شکرت..
سلام عزیزم...ببخشید دیر دیدم ..من خیلی نمیام سر بزنم ..شرمندتم....پسر من ۱۵ماهه بود ک عمل شد..جراحی ...

سلام عزیزم وای خداروشکر که اومدی سایت منم از وقتی تایپکت رو دیدم هرروز میام سایت تاشاید جوابمو بدی

چند روز دیگه میخوایم ببریمش تهران تعریفه دکتر فریده نجات رو خیلی شنیدم نظر شما چیه کدوم دکتر ببرم بهتره هزینه عمل چقدر میشه اصلا مهم نیست فقط یه دکتری میخوام که بچمو سالم برگردونه بغلم😭

سلام عزیزم...ببخشید دیر دیدم ..من خیلی نمیام سر بزنم ..شرمندتم....پسر من ۱۵ماهه بود ک عمل شد..جراحی ...

میشه اسم دکترا رو کامل بگی تا بزنم تو نت 

بعد چند روز پسرت توبیمارستان  بستری بود الان فرم سرش خوب شده جای بخیه ها معلومه

چند روز دیگه میخوایم ببریمش تهران تعریفه دکتر فریده نجات رو خیلی شنیدم نظر شما چیه کدوم دکتر ببرم به ...

قربون دلت برم عزیزم...میخای تو خصوصی شمارتو بذار واتساپ اگر داری بحرفیم..اینجا نمیام خیلی...

خدایا شکرت..
میشه اسم دکترا رو کامل بگی تا بزنم تو نت  بعد چند روز پسرت توبیمارستان  بستری بود الان فر ...

عزیزم پیش دکتر نجات نبر.کارشون خوبه ولی بسیار بداخلاق هستن...دکتر احسان مرادی پسر منو عمل کردن همراه با دکتر کلانتر ...تهران هستن ایشون....مرادی بیمارستان مفید هست..خیلی راحت وقت میده...اون مسعودی ک گفته شش ماهگی بیار چون دیگه عمل باز نتیجه میده برا پسر شما اونطور گفته ک بچه یکمم جون گرفته باشه ....دکتر خوب باشه عمل خوب پیش می‌ره و جای نگرانی نداره...ولی اصلا تردید در عمل نکن...اگر فشار مغزی داشته باشه ک باید زودتر عمل بشه ولی اگر فقط زیباییه همون شش ماه ب بعد عمل میکنن....بله بخیه اش ک زیاده ...گوش تا گوش...ولی خب زیر مو تا حدودی پنهان میشه...الان برای شما بحث بخیه مهم نباشه..‌.سلامتی کودکت در اولویته عزیزم...پسر من دوروز آیسیو بود...سه روز هم بخش ...ی شب جلوتر هم رفتیم آزمایشات گرفتن و بستری شدیم فردا صبح بردن اتاق عمل....فقط بهت دکتر کلانتر و مرادی رو پیشنهاد میکنم ...

خدایا شکرت..
2706