2410
2553

من یه دفعه داشتم خمیازه میکشیدم‌ که یهو احساس کردم فکم جابه جا شد و تازه دندون های پایینمو ارتودنسی کردم‌ حالا الان بعضی اوقات مخصوصا صبح ها فکم خیلی موقع غذا خوردن صدا میده و با سختی غذا میخورم‌ دکترمم بعد عید میاد باید چیکار کنم؟

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دردداشت؟

نه ولی حس کردم جابه جا شده

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸

عزیزم میشه جواب بدی من دندونای پایینم مرتبه  میشه فقط بالارو ارتودنسی کرد همینکه هزینش چقد شد

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀
عزیزم میشه جواب بدی من دندونای پایینم مرتبه  میشه فقط بالارو ارتودنسی کرد همینکه هزینش چقد شد

آره خب میشه ولی پایین خیلی ربطی به مرتب بودن نداره باید حتما خط دندون پایینت و بالات تو یه راستا باشن و حتما وسط باشه من پارسال ارتودنسی کردم هردوتاش شد ۸تومن

2714
منم سه روزه ارتو کردم نه میتونم چیزی بخورم نه میتونم دهنم و باز کنم خیلی بده🤕

عادت میکنی بعد ۴روز سعی کن جویدنی های نرم بخوری که دندونت به حرکت عادت کنه اگرم تیزیش لبتو زخم میکنه موم دندونپزشکی یا آدامس جویده شده یا دستمال کاغذی بذار بعد دیگه دهنت به ضخیم بودن سیم ها عادت میکنه از الان خودتو به نخوردن عادت نده من ۵کیلو‌ کم کردم اولش ولی الان که یاد گرفتم پشیمونم که چرا نخوردم

عادت میکنی بعد ۴روز سعی کن جویدنی های نرم بخوری که دندونت به حرکت عادت کنه اگرم تیزیش لبتو زخم میکنه ...

تا کی دردش رو باید تحمل کرد؟مطمئنی ۴ روزه اخه دکتر گفت تا یه ماه باید درد بکشی

خسته شدم اینقد قرص خوردم دردش خیلی بده کلافه میکنی آدمو

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊
تا کی دردش رو باید تحمل کرد؟مطمئنی ۴ روزه اخه دکتر گفت تا یه ماه باید درد بکشی خسته شدم اینقد قرص خ ...

نه بابا چه خبره یه ماه سعی کن از دندونت کار بکشی که عادت کنه مثلا آبگوشت و چیزایی که باید نون توش بریزی بخور که هم نرم باشه هم مجبور باشی یه ذره بجوی

تا کی دردش رو باید تحمل کرد؟مطمئنی ۴ روزه اخه دکتر گفت تا یه ماه باید درد بکشی خسته شدم اینقد قرص خ ...

و اینکه شما هرماه باید بری این سیمارو‌ سفت کنی و دوباره دردش شروع میشه اگه بخوایید اذیت کنید خودتونو بدنتون کم میاره

و اینکه شما هرماه باید بری این سیمارو‌ سفت کنی و دوباره دردش شروع میشه اگه بخوایید اذیت کنید خودتونو ...

اهان

بعد وقتی می رم دوباره سیم رو کلا درمیاره دوباره میزاره یاهمونو سفت میکنه فقط؟

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊