2726
عنوان

چه مدل کفشی بخرم

679 بازدید | 29 پست

سلام دوستان یه مانتو دارم مدل دامنی بعد کوتاهه تقریبا حتما باید با جوراب مشکی پوشید .بعد الان موندم با چه مدل کفشی بپوشم؟ که با جوراب زشت نشه؟ قدمم بلنده نمیتونم زیاد پاشنه دار بپوشم نهایت چهارسانتی.عکس دارین بدین خودمم عکس میذارم نظر بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر مدل دوس داری بخر

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢
2728

خب امسال کفش مدل شنی مده همه جوره اشم هست که باجورابم زشت نشه....

🙃﮼خداوندا                                                                           ﮼این‌‌یک‌دعا‌نیست‌یک‌خواهشه                         ﮼مهربانی‌ رابه قلب های مابرگردان
اره دیدم ولی حتما باید جلو بسته بخرم نه؟ ضایع نشه با جوراب

اره ولی باز عکس لباست بزار شاید ی چیز بهتر به ذهنمون رسید...من خودمم شنی گرفتم

🙃﮼خداوندا                                                                           ﮼این‌‌یک‌دعا‌نیست‌یک‌خواهشه                         ﮼مهربانی‌ رابه قلب های مابرگردان
گذاشتم مانتومو.ولی کوتاهه نگا عکس نکن.قشنگ یه ده سانتی پام معلومه

منم مانتوم همینطوره مدل کلیش ولی شکلش فرق میکنه ولی شلوار لی تنگ میپوشم...مگه نمیگی ده سانت کوتا تره...خب ی ساپورت مشکی جذب امتحان کن بنظرم بهش میخوره..البته من مانتوم خاکستریه

2706