2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

هر سال قبل از تصویب افزایش حقوق برای سال بعد از این چرت و پرتها میگن . شما جدی نگیر بعدش میبینی 15 % به حقوق اضافه میکنن . مثلا تعیین میکنن که یه کارگر باید حداقل این مبلغ رو بگیره که یه زندگی نرمال داشته 

مرسی ملی جان

خواهش میکنم . تازه باید جلساتی با حضور نماینده کارفرمایان و کارگران تشکیل بشه بعدا اعلام میکنن که آره توافق شد مثلا 15 درصد به حداقل اضافه بشه و حق سنوات مثلا اینقدر بشه . بن خارو بار این مبلغ بشه . اینو که تصویب کردند ابلاغ میشه . بعد تو اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت رقم حق مسکن تو مجلس ( اگه اشتباه نکنم ) تعیین میشه که پارسال 100 هزار تومن شد 

سبد معیشتی 10ام ماه واریز میشه تقریبا اندازه همون یارانه فقط همین ماهه از سال جدید معیشتی و یارانه ادغام میشه وبرای همه افراد که یارانه میگیرن 72واریز میشه

دنیام دخترم
                         هر ...

آفرین ایشون درست میگه

ینی اینکه خط فقر زیر ۵ تومنه. 

ما که زیره زیره زیرشیم😔😔😣😣

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2706