2733
2734
عنوان

دل درد قائدگی یا بارداری کمک

110 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من دو سه روز دیگه باید پریود شم دردشو دارم  ولی نمیدونم این برایه حاملگیه یا پریودی خیلی استرس دارم میشه کمکم کنین  از این طرف چند روز بعد از نزدیکی یعنی یه هفته بعد تست زدم منفی بود الان هم درد اونقدری مثل قبلم ندارم یعنی امکان داره جواب تست اشتباه باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم ی راهنماییت میکنم امیدوارم استفاده کنی

درسته میگن درداش شبیه همه ولی وقتی باردار باشی اون درد رو تا حالا تجربه نکردی..من اولین علایمم کمر دردی بود ک تا حالا تو پریودام نگرفته بودم با کمر دردای قبل فرق داشت

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
تست زدم یه هفته بعد از نزدیکی امکان داره جوابش غلط باشه

یه هفته بعد نزدیکی اصلا نشون نمیدهههههه .بزار دو سه روز دیدی عقب انداختی بزن.همونم بزور نشون میده اگه باشی و خیلی کمرنگه  

👨‍👩‍👦‍👦
2738
پهلو درد هم هست 

اره یا نوک سینه ام جوش زده بود و درد داشت در حالیکه قبلا خود سینه ام سفت میشد و درد داشت

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
اره یا نوک سینه ام جوش زده بود و درد داشت در حالیکه قبلا خود سینه ام سفت میشد و درد داشت

آره سینه درد اوایل بارداری خیلی وحشتناکه زیر دوش میری انگار خورده شیشه میریزه روش

lets go
آره سینه درد اوایل بارداری خیلی وحشتناکه زیر دوش میری انگار خورده شیشه میریزه روش

من دردش کمتر شده الان ولی نوک راستم خیلی میخاره

همون سمتی که جفت میچسبه بیشتر درد میکنه هم تخمدونش هم سینه هم پهلو هم شکم خودت متوجه میشی به سلامتی ...

قربونت عزیزم ان شاء الله  اره همش سمت راسته

2706