2737
2739
عنوان

وزن کم کردن در بارداری

221 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها. من امروز ۱۳ هفتم تموم شد. بچمم سالمه. همچنان دارم وزن کم میکنم. کسی بوده مث من؟

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست  . هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود  . صحنه پیوسته به جاست  . خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاااااااااد.  

عزیزم وزنت برا چی میاد پایین

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
عزیزم وزنت برا چی میاد پایین

واقعا نمیدونم. البته چیز زیادی هم نمیخورما!!!

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست  . هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود  . صحنه پیوسته به جاست  . خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاااااااااد.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه دکترت گفته مشکلی نیست ک خب حتما دیگه جای نگرانی نیست

پیش دکتر خاصی نمیرم. البته منتظرم جواب از غربالگری اولم بیاد برم پیش یه دکتر خوب

چند کیلو بودی؟ چند شدی؟

۵۳ بودم الان شدم ۵۱

اصلا شکم ندارم. قدم ۱۶۸. خیلی لاغر شدم

2738
حتما برو پس

اره. باید برم 

یعنی هیچ کس مث من نبوده؟

اره من ۹کیلو کم کرده بودم چون ویار بدی داشتم نمیتونستم چیزی بخورم

چند کیلو بودی که ۹ کیلو کم کردی؟

بعدش دوباره زیاد شد وزنت؟

اره. باید برم  یعنی هیچ کس مث من نبوده؟

من از خیلی بچه های اینجا شنیدم اوایل بارداریشون میلشون ب غذا کم شده و وزن کم کردن ولی کم کم ب حالت عادی برگشتن و وزن گرفتن، ولی حتمااا برو دکتر

برای سلامتی تو دلیم ی لبخند بزنین لطفا😊😍😘سلامت اومد بغلم شکر خدا🥰
2706