عنوان

#ما-کرونا-را-شکست-میدهیم

808 بازدید | 53 پست

بچه ها من خیلی میترسم اخه ی بچه ده ماهه دارم میترسم بااین حالی ک همش رعایت میکنم تند تند دستا خودمو و بچمو میشورم لباسامونو تند تند عوض میکنیم ولی بازم ترس دارم

تیکرم واقعی نیست،میخوام ببینم تا کی باردار میشم،بعد عوض میکنم،یه صلوات بفرست برام فرستادی لایک کن منم بفرستم برات😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر منم شش ماهس همینکارا از دستم برمیاد

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2731

نتررررسید هیچی نیس ، می دونی وقتی بترسی زودتر مبتلا میشی ، چون سیستم دفاعیت میاد پایین

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 

کرمانشاهم اومد😭😭😭ای خدا شوهرم همش بیرونه😭😭ما خودمون ی هفته بیشتره خونه بیرون نزدیم حتی تو راهرو.حالا صبح زنگ زده میگه گلوم میسوزه😭😭

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

وقتی بیرون نمیرین ترس براچی؟

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

🔴 نسخه پيشگيری و درمان #كرونا

١- #سوپ شلغم، هويج با سبزيجات تند پخته شده داخل عرق نعنا

٢- #جوشانده نعنا + شويد + زنيان + عسل

٣- دود اسفند هر ٨ ساعت

٤- حجامت گرم(#بادکش) كتف (٧-١٤ مرحله، يك يا دو روز در ميان)

٥- #گردنبند سيـر (٧ عدد) يا گردنبند هــل (١٤ عدد) براي افراد در مسير بيماران

٦- #استشمام گل مريم يا گل نرگس

٧- #پرهيز خیلی جدی از خوراك سردیها از جمله انواع فست‌فود، بويژه شبانگاه

٨- #سوپ گندم پخته شده با عرق يونجه و سبزيجات تند

٩- #پرهـيز از هـوای گرم

نکته: دمای اتاق بيش از ١٨-٢٢ درجه نباشد.

٢ /٩٨/١٢

حکیم حسـين خيرانديش

حتما امتحان کنید عالیه، من امروز یکم گلوم میسوخت ،۲ و ۸ رو درست کردم خیلی عالی شدم

نترس عزیزم ...

نکات بهداشتیو رعایت کن از خدام بخواه محافظ خودت و کوچولوت باشه

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

من دیگه بیخیال شدم 

رعایت میکنیم منو شوهرم اما نمیترسم ینی از اولش هم نمیترسیدم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2706