2737
2734
عنوان

پدرشوهرم هولم داد

588 بازدید | 38 پست

اصلن برام توجيه نداره

پرده هاشونو عوض كرده بودن

من و مادرشوهرم وايساده بوديم پرده ميديديم و من داشتم تعريف ميكردم كه خيلي قشنگ و جديده و با چيدمان اتاق ست شده

مادرشوهرم لبخند ميزد و گفت سليقه منه.بابا رفت از طرح هاي گرون و شلوغ انتخاب كرد ولي من خوشم نيومد اصلن قشنگ نبودن.

همون لحظه پدر شوهرم مادرشوهرمو هول داد افتاد رو تخت... جايي كه وايساده بوديم كنار تخت بود 

من گفتم اين چه كاري بود...مادر رو اذيت نكنين

بعد منم هول داد

و شروع كرد به حرف زدن

من رومو چرخوندم و گفتم پدرجان فاصله تون رو رعايت كنيد

بعد رو به مادرشوهرم لبخند زدم شروع كردم كه....آااره مامان جان اين طرح پردتون خيلي جديد و قشنگه...و اصلا به پدرشوهرم نگاه نكردم

اون لحظه هم عصباني شده بودم و هم ناراحت...

ولي واكنشي نشون ندادم...اصلا نتونستم تشخيص بدم چيكاركنم

تو اون لحظه شوهرمم داشت نماز ميخوند اصلا قضايا رو نديد

از اتاق اومديم بيرون بلند به شوهرم گفتم

عزيزم يك لحظه نبودي

بابا منو مامان رو هول داد خيلي كارش بد بود

هيچي نگفت شوهرم

باز يواشكي در گوشش گفتم چرا بابا اينكارو كرد گفت ولش كن تازه الان خوب شده ...قبلا بدتر بوده

از اون روز ديگه نرفتم خونشون

نمي دونم كه به رو بيارمش يا نه

چون ما تو خانوادمون اصصصلا ازين شوخيا نداريم

تازه اونم من اصلن بهشون رو ندادم كه با من شوخي كنن

اينكه يكدفعگي اين كارو كردن بهم برخورده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخر شوخی بوده یا جدی؟

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2728

چقد مسخره بود داستان😐

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!

مگه مریضه؟😶

شیطان حق داشت...آدم ها ارزش پرستیدن ندارند.....                                                                                                                                                                                                     ولی خدایی باید به من سجده میکرد😐نه؟...الان میان میگن عکس بده😎
2738

وقتی می خوندم چقد فضا آروم و اسلوموشنی بود برام

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

خب شوخی کرده😐

من یه پسر عمه دارم با عروساش کُشتی میگیره....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2706