2733
2734
عنوان

مراسم عروسی و کرون ا

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما هم مراسم داریم. نمیدونم چی میشه. سالگرده نمیشه بندازیم اونور عید . فامیل درجه یک بخاطر ما امسال عید نداشتن ،مراسم جشن . .... اینا رو  هم عقب انداختن. حالا میخوایم فامیل رو تا قبل سال از سیاه در بیاریم نمیدونم چی میشه

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏

من عروسی خواهرشوهرمه نمیریم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2738
به سالنا اجازه نمیدن عروسی ها لغو شدن

متاسفانه همه شهرها اینطوری نیستن فکر کنم. بازم اطلاعات دقیق ندارم. دیروز که با خانواده همسرم صحبت کردم گفتن مراسم ما پابرجاست مگر اینکه تالار از طرف بهداشت لغو کنه

ما هم مراسم داریم. نمیدونم چی میشه. سالگرده نمیشه بندازیم اونور عید . فامیل درجه یک بخاطر ما امسال ع ...

یکی از آشناها چهلمش بود اعلام کردن ب خاطر حفظ جون مردم مراسم و لغو کردن پولشو دادن ب بهزیستی

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
یکی از آشناها چهلمش بود اعلام کردن ب خاطر حفظ جون مردم مراسم و لغو کردن پولشو دادن ب بهزیستی

چقدر خوب. منم دوست دارم همین کارو بکنیم. خداییش خطرناکه

همین چندروز باید برم با پدرم و مادرم صحبت کنم. طفلک داداشم جوون بود فوت کرد... دوست داشتیم مراسم درست حسابی بگیریم که کلی قرآن خونده بشه براش

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
چقدر خوب. منم دوست دارم همین کارو بکنیم. خداییش خطرناکه همین چندروز باید برم با پدرم و مادرم صحبت ک ...

خدابیامرزتش عزیزم ،ولی تو این شرایط بهتره لغوش کنین ،هزینشو ک ببخشید ب نیازمندا برای برادرتون کلی دعای خیر خریدین 

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2706