2737
2734
عنوان

کجایید و در چه حالین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 79 پست
از صبح خونه تکونی قالیچه هامو شستم کابینتا رو ریختم بیرون  ناهار درست کردم واسه شوهری  غذ ...

چجوری با وجود نی نی اینهمه کار کردی،

من که صبحونمم نمیتونم بخورم زنگ میزنم به شوهرم میگم بیا بچه رو نگه دار تا من صبحونه بخورم😐

تازه خونه تکونی اشپزخونه تموم شده نشستم استراحت کنم بعد ناهار برم سراغ حموم 😁

موفق باشی

چه لذتی داره بعد از اتمام کار ببینی همه جا تمیز شده

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۳۷ هفته و یه روزمه،یه کم انقباض دارم و دراز کشیدم آروم شم  ناهارمم پختم

انشاالله به سلامتی زایمان کنی گلم

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!
2738
ناهارم رو گاز میپزه. خودم دارم کافی میکس میخورم. دخترم داره پویا میبینه.

نوش جان

پریودم  رو تخت زیر پتو  بعداز ظهر میرم بیرون  میان پرده هامونو عوض کنن کنسول رو می ...

مبارکه

2706