2737
2734
عنوان

کمک ب شغل شوهر

104 بازدید | 9 پست

شوهرم کار بازاریابی میکنه بمن گفته تو خونه تلفنی کمکش کنم قبول کردم ولی ی شماره ام زنگ نزدم خجالت میکشم. میدونم اگ بگم نه دلخور میشه و نمیدونم با خجالتم چکارکنم آیا راه حلی دارین؟ ایا کار بازاریابی بی کلاس و زشته برای ی خانم؟ ازصبح دودلم هنوز نتونستم ی تماسم بگیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از این شغل متنفرم

منک نمیدونستم یکساله ازدواج کردم تا رفتم تو خانواده شوهرم کم کم لو رفت ک همشون بازاریابن ولی کنار شغل اصلیشون. درآمد اصلیشون از بازاریابی لوازم ارایشی خواهرشوهرو رادرشوهرو جاریم شوهرمم ک الان افتاده تو بازاریابی نرم افزار. امروز واسم شارژ فرستاد گفت شماره هم میدم زنگ بزن خب چون طرف ها مرد هستن خجالت میکشم کاش لااقل زن بودن مث ارایشگاهها. خودمم رو دروغ و حرام حلال خ حساسم. موندم. شوهرم میگ با این گرونی کمک کن بهم واس خرج زندگی 

ببین اسی اول جمله بندی کن چی میخوای بگی باصدای بلند بگو  رو کاغذهم بنویس  وقتی زنگ زدی ازر ...

شوهرم دوتا صدای خودشو ک با مشتری حرفیده رو واسم فرستاده بعنوان اموزش. ولی بازم ترس دارم خب سوال اضافی بپرسه من چی بگم؟ بگم نمیدونم؟ یا اگ مسخره بازی درآوردن چی؟ چون کاسب ان منم از مردای کاسب بازاری خوشم نمیاد 

فک کنم بی پولی بیخیالش کرده اخه قبلا میگفت دوس نداره تلفنی بازاریابی کنم چون صدام نازکه گفت قبل عقد از صدات خوشم اومد باهم حرف میزدیم حالا میگ بازاریابی کن ینی دیگ بی غیرت شده عایا یا دوستم نداره دیگ؟؟ 

2738
شوهرم دوتا صدای خودشو ک با مشتری حرفیده رو واسم فرستاده بعنوان اموزش. ولی بازم ترس دارم خب سوال اضاف ...

ببین اولش سخته و اینکه اگه کسی چرت گفت گوشیو قطع میکنی از یه ایرانسل استفاده کن بزار شوهرت کار رو به تو بسپاره تا یه بازار یاب زن استهدام کنه تازه پورسانتم بکیر ازش😂