2726
عنوان

عمل واریکوسل

2077 بازدید | 20 پست

میشه هر چی که راجع به عمل واریکوسل میدونین بگید؟ عملش چقدر طول میکشه؟بیهوشیش چجوریه؟بخیه چجوریه؟ چند روز بستری میشن؟ بعدش چند روز تو خونه باید استراحت کرد؟ چقدر طول میکشه بعد عمل همسرم من باردار بشم؟

عمل ساده ای هست  (کلینیک میرداماد . دکتر یوسف البرز) ۳۲۰۰ پولش شد 

همسرم خرداد عمل کرد گرید ۳ . دو طرفه 

۶ ۷ صبح رفت بیمارستان بی هوشی عمل و بهوش اومدن کلا ۱ ساعت 

۱.۵ ساعت شد 

۹ صبح تو بخش بود 

گفتن بمون تا ۱۲ 

۱ مرخص شد .

تا یه هفته تو خونه بود 

البته چهار روزگی رفت سرکار ولی زود برگشت .

رابطه هم دکتر گفت بعد ده دوز میشه ولی ما صبر کردیم ۱۴ ۱۶ روز بعد 

بخیه هم خودش افتاد روز ۱۰ 

با شستن با صابون تو حمام.

۳ ماه بعد عمل ازمایش اسپرم بهتر شده بود

۵ ماه بعد عمل عالی شد . با به اقدام من باردار شدم

پسره.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر دکتر تشخیص داده که شوهرت باید عمل کنه ودردی نداره صبح عمل میکنن عصر مرخص 

دوره نقاهتش هم کمتراز یه هفته هستش درد زیادی نداره بستگی به شانس داره چقدر بعدش احتمال بارداری باشه چون دوستم هنوز بچه دار نشدن بعداز چندسال 

2728

همسر منم عمل کرده راحته 

صبح رفتیم غروب مرخص شد 

یک هفته استراحت کرد 

فکر کنم ۴ یا ۵ تا بخیه خورده بود

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
عمل ساده ای هست  (کلینیک میرداماد . دکتر یوسف البرز) ۳۲۰۰ پولش شد  همسرم خرداد عمل کرد ...

شوهر منم عمل کرد ولی قصد بچه دار شدن نداشتیم شوهرم درد شدید داشت که با معانیه چشمی مشخص بود بالاترین حد واریکوسل داره عمل کرد یکی دو روز بیمارستان بود عملش نزدیک دوساعت طول کشید خیلی اذیت شد البته خودش خیلی نازنازی هم هستش بعداز سه ماه ازمایش عالی شده بود دردهاش خوب شده بود اصلا دارو هم استفاده نکرد بعدش هم پسرم بدنیا اومد 

اما دوستام که شوهرشون درد نداشت بخاطر بچه دار شدن عمل کرده بودن عمل شون راحت تر بود اما زود جواب نگرفتن یکی از دوستام نزدیک دوسال طول کشید تا شوهرش بهتر بشه یکی شون هم الان سه سال گذشته بچه دار نشده

درجشو نمیدونم چون دکتر با معاینه گفت باید عمل بشه گفت دو طرفه هم هست

پس اگر بدون سنو وازمایش اسپرم دکتر تشخیص داده عمل باید عمل بشه 

این مدل ها خیلی زود تر جواب میگیرن بعداز عمل تا اونایی که با ازمایش تشخیص داده میشن البته من طبق اطرافیانم میگم

این واریکوسل چیه؟از کجا بفهمی شوهرمون درگیرشه؟

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم
شوهر منم عمل کرد ولی قصد بچه دار شدن نداشتیم شوهرم درد شدید داشت که با معانیه چشمی مشخص بود بالاترین ...

شوهر منم درد نداره از رو ازمایش اسپرم ک تعداد و تحرکش کم بود متوجه شدیم مثل اینکه شدید هم هست چون دکتر با معاینه فهمید،یعنی واسه ما هم خیلی طول میکشه تا باردار بشم!!!!

شوهر منم درد نداره از رو ازمایش اسپرم ک تعداد و تحرکش کم بود متوجه شدیم مثل اینکه شدید هم هست چون دک ...

ان شالله که خیلی زود جواب بگیرید حتما کلی شوهرتو توی سه ماهه اول تقویت کن که ازمایش های اسپرم سه ماهه اش خوب باشه 

پس اگر بدون سنو وازمایش اسپرم دکتر تشخیص داده عمل باید عمل بشه  این مدل ها خیلی زود تر جواب می ...

ازمایش داده،اخه چند ما اقدام کردیم باردار نشدم من ازمایشام نرمال بود ولی شوهرم تعداد و تحرکش کم بودبعد ک رفت دکتر دیگه سونو اینا ننوشت فقط با ازمایششو معاینه فهمید

2706