2733
2734

من آدم ترسو و ضعیفی نیستم ولی الان بعد از مدت ها تونستم باردار شم و واقعا از ابتلا به ک.رونا می ترسم..

میدونم توی شرایط عادی برای افراد سالم و جوون این بیماری خطرناک نیست، اما می ترسم مریض شم و تاثیری روی جنین داشته باشه...

همه میگن نترسین و زندگی عادی کنین و نمیگن که افراد قوی هم میتونن ناقلین بیماری باشن... 

جدیدا هم داره عادی سازی میشه...

اما ندیدم درباره مشکلات و عوارضش روی خانم های باردار چیزی بگن...

☹☹☹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانم باردار بگیره به جنین اسیب نمیزنه از شیر مادر هم منتقل نمیشه اما از تماس مادر با فرزند منتقل میشه دیگه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2738

اون خانومى كه تو چين كرونا داشت و زايمان كرد رو ديدى؟ فقط رعايت كن تا ميتونى! بقيه ش ديگه دست ما نيست توكل به خدا

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
عزیزم خودم مراعات کنم. همسرم مراعات کنه، وقتی اقوام و آشنایان میگن اصلا خطری نداره بیماری و زندگی عا ...

سعی کن ی مدت باهاشون در ارتباط نباشی تا هم هوا گرم شه هم کنترل شه ویروس

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

خواهر من چی میگی این مریضی با این جور تعریفا فقط کشورهای پیشرفته کشته کم داده تا الان فقط پنجاه و خوردی قم مردن دکترهای گریه میکرد میگفت ما امکانات نداریم خودمون داریم مریض میشیم اینجا بیشتریا دارن میمیرن من اینقدر میترسم نگو یکی از همکاران شوهرم فوت کرده شوهرم کارمند بانکه دارم سکته میکنم

خدایا مواظب پسرم و همسرم باش اونا با ارزش ترین آدمای زندگیمن  
2706