2726
عنوان

بیاین جنسیت نی نی رو حدس بزنید

104 بازدید | 16 پست

خانم ها من هنوز سونو نرفتم میخوام ببینم از روی علائم میشه حدس زد یا نه. پریودم نامنظمه از روی تاریخ پری نمیشه حدس زد. الان 10 هفته ام کلا خوابالو بودم ولی الان بیشتر شده ترشی خیلی دوست دارم لواشک. گوشت مخصوصا مرغ خیلی بدم میاد. بویاییم خیلی قوی شده همش بوهای بد حس میکنم مثلا میگم شیر بو میده. اهان یکی هم که خیلی خیلی حس صفرای قوی ای پیدا کردم. توی این مدت فقط یه بار بالا آوردم فقط یکم حالت تهوع دارم. تکرر ادرارم پیدا کردم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من اینا تو دوتا بارداری هام داشتم

اولیم دختره 

دومی پسر

تکرر ادرار . بویایی قوی .

حتی تهوع و بالا آوردن 

تو بارداری پسرم ویار بالا آوردن تا ۴ ماهگی بود 

بارداری دخترم تا سه ماهگی

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ورم داری.....یا صورتت بدنت لاغر تر شده شکمت‌ یکم نوک تیز میزنه یا خیلی گرده ما اینجوری تعیین می‌کنیم خود من حاملگیم اصن ورم نداشتم ب جز ماه آخر صورتم لاغر بود کلا خیلی خوشگل بودم میگن هر چی خوب و خوشگل باشی بچت پسر میشه اگ ورم داشته باشیو چاق دختره  

خدایا مواظب پسرم و همسرم باش اونا با ارزش ترین آدمای زندگیمن  

عزیزم معمولا زن وقتی ترشی دلش بخواد پسر . شیرینی بخواد دختر. خواهر شوهرم  و اجیم اینجوری بود 

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 

من فقط آلبالوی یخ زده تررررش می‌خوردم سر پسرم الآن اصلأ نمیتونم بخورم واای اون موقع یه ساعتی باور کن همه آلبالوی فریزرم رو خوردم نزدیک دو کیلو یخ یخ بعد گریه م گرفته بود بازم دلم میخواست دیگه شوهرم رفت از خونه مامانش آورد خخخ

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
2706